Zábavy, plesy

logo sokol

Nejbližší plánované akce

11 kvě 2024 18:00
Bažantova loutkářská družina (meotarové divadlo)
22 čvn 2024 17:00
Noc sokoloven - koncert Bombarďák

Štěpánská za námi, čeká letní Hokejově-rocková party

Jako vždy na Štěpána se i letos konala v Klášterci Štěpánská zábava. Skoro by se už dalo říci, že "slavná Štěpánská", protože lidí opět přibylo. Až tolik, že bychom potřebovali sokolovnu nafouknout. A jak přibývá lidí, přibývá i kapel, podtitul "minifestival Rockové vánoce" je na místě. Letos tradičně výborní LERION se pravidelně střídali s ARCHON, kteří v Klášterci hráli poprvé (a to jsou z Rokytnice a existuují už 27 let !), a myslím, že se sem zase rádi vrátí. Už podruhé byla půlnočním hostem klášterecká kapela, loni Sedmikrásky, letos Killing machine. Ač místní .....
tak v Klášterecké sokolovně hráli poprvé, a hned před takovým davem! Tréma, problémy s nefungujícími odposlechy způsobily, že vystoupení nebylo úplně k jejich spokojenosti, ovšem dorostenecký věk našich muzikantů je příslibem, že příště to bude lepší. Pár fotek ze zábavy najdete na http://www.lerion.cz/galerie/2012/Lerion_stepanska/index.htm. Možná tam časem přibyde i video.
A jak vyřešit kapacitu sokolovny? Co třeba postavit stánek s horkým punčem a svařákem už před sokolovnu?
Díky výborné návštěvě a výborné práci pořadatelů a personálu se podařilo vydělat i dost peněz. Stejně jako vždy padnou na opravy a údržbu budovy a část na cvičení žen a dětí.

Hned druhý den po Štěpánovi se rozběhly přípravy na letní zábavu na hřišti. Loňské oslavy 10 let fotbalového oddílu s fotbalovými poločasy našich s Kunvaldem, mexická kuchyně i bar a vystoupení Sedmikrásek, Tři sestry Banditos a Stresoru nenechali dlouho nikoho na pochybách o pořádání velké letní zábavy. Letos, zatím předběžně, bude na programu:
- Neckyáda
- fotbalový zápas hokejistů Sokol Klášterec - Slámožrouti Kunvald
- opět nejméně 3 kapely, jednou z nich by měl být MEDVĚD 009 !
- opět mexická kuchyně, bar a nově: více druhů piva.
Na shledanou se v sobotu 20. července těší pořadatelé z hokejového oddílu.