21 dub 2024 16:00
11 kvě 2024 18:00
Bažantova loutkářská družina (meotarové divadlo)

Ve starých kolejích: Albrechtice - Sokol Klášterec 3 : 1

Do Albrechtic jsme jeli s cílem pokusit se navázat na minulou neděli a urvat nějaký ten bodík také z venku. Po dlouhé době jsme mohli nastoupit ve stejné sestavě jako v minulém zápase, čehož trenér samozřejmě využil. A začátek byl nadějný, zápas jsme začali aktivně a již ve 4. minutě se ujímáme vedení, když jsme na půlce vybojovali míč, Jenda Bartoš vysunul do brejku P. Sabotu, který střelou na zadní tyč otevřel skóre zápasu – 0 : 1.
Hned o minutu později, mohou domácí vyrovnat, ale Karel Jireš se vrhá .....
domácímu útočníkovi pod nohy a balon chytá. Poté se hraje vyrovnaný fotbal, další šance přichází v 17. min, když V. Vávra vysouvá M. Fišera, který centruje na přední tyč, ale P. Rous patičkou nedává. Ve 22. min. domácí po rohovém kopu vyrovnávají: Míč z rohového kopu míří do brány, Karel ještě vyráží, ale na následnou dorážku nedosahuje – 1 : 1. O minutu později můžeme jít opět do vedení, ale Petr Rous ve 100% šanci trefuje jen domácího gólmana. Poté již mají více ze hry a i šance domácí a po zásluze se ve 42. min. ujímají vedení, když po chybě na půlce a rychlém brejku dávají druhou branku. Dvě první střely ještě Karel vyráží, ale třetí už ne  - 2 : 1. Úspěšným střelcem opět David Kollert.
Do kabin odcházíme s jednogólovým mankem. Do druhého poločasu jdeme s odhodláním domácí zaskočit aktivní hrou a skóre otočit. Bohužel opak je pravdou, celý druhý poločas se utápíme v řadě nepřesností, a tak v 55. min. po řadě chyb inkasujeme třetí branku – 3 : 1. Do konce zápasu je scénář stále stejný, my se snažíme o korekci skóre, ale domácí hrozí z rychlých brejků. Jedinou vážnější šancí ve druhém poločase je nastřelené břevno J. Bartoše po našem přímém kopu. Domácí můžou skóre ještě navýšit, ale v 87. min. neproměňují pokutový kop. Domácí hráč netrefuje branku.
Po kvalitním výkonu proti Řetové, jsme bohužel nenavázali na tento výkon a až na úvodních 20 minut, kdy náš výkon snesl určitá měřítka, se zápas nesl v duchu našich nepřesností a náš výkon byl jeden z nejhorších v podzimní sezóně! Nevybočili jsme z řad hostů, když v tomto kole ve všech zápasech si hosté ani neškrtli.
Snad dojde k nápravě v dalším zápase, který nás čeká v neděli na domácím trávníku proti Sopotnici. POZOR: zápas začíná jíž v 15:30. A počet diváků je omezen, prosíme, aby si každý divák zabral své místo k sezení.

TJ Albrechtice - T. J Sokol Klášterec nad Orlicí  3 : 1 (2:1)
Hráno: Sobota 26. 9. 2020 v 15:30
Sestava: K. Jireš – Bílek, Kučírek, Nekoranec, Skalický – P. Fišer (82. T. Honzák), M. Fišer, Bartoš (K), Vávra – P. Rous (77. Králík), Sabota
Připraveni:  M. Moravec, Faltus, T. Honzák
Trenér: M. Preclík                                                                Vedoucí mužstva:  Zd. Rous
Branky:  2x Kollert David, Faltus – Sabota
Rozhodčí: Dučák – Vlaškovský, Nováček
ČK: 0 : 0      ŽK: 3 : 1 (Jireš)                                    Diváků:  60