Hokejový oddíl

Žádné události

Video záznamy Hokej

Hokej: Sokol Klášterec - CGT Light Lanškroun 2:2

V dalším předpůlnočním zápase brali naši hokejisti bod. Lanškrounský komentátor hodnotil zápas takto:
"Zápas jak má být. Diváci, neustálé chorály a bojovnost v čistě hraném boji, který je kamerou (dík Karle Gregore) celý zachycen pro rozbor. Oba golmani předvedli vynikající výkon. U Dana Wotawy se to očekává a Michal Moravec v bráně Klášterce chvílemi kouzlil (známe i z podzimního fotbalu). Kavka Martin s asistencemi Petra a za CGT Láďa Havel po přihrávkách Jirky Kosteleckého dali po dvou gólech. Remíza je tak zaslouženým výsledkem půlnočního představení. Jen víc takových zápasů!"

Sestava našich: Moravec - Váša Fiedler, Martin Kavka, Miloš Rous, Milan Bednařík, Pavel Michalička, Josef Rous, Petr Kavka, Pavel Janecek, Petr Kavka Jr., Petr Křivohlávek, Martin Hofman, František Toman, Jan Křivohlávek.
Trenér: Josef Toman
Další zápas: Pondělí 9.12. v 21.45 AVX Lanškroun - Sokol Klášterec