Klášterec nad Orlicí 34, Klášterec nad Orlicí, 561 82, IČO: 61234699, č.ú.: 123127888 / 0300

Nejbližší akce HOKEJ

Žádné události

Video záznamy Hokej

HOKEJOVÉ ZÁPASY

Dalšími zápasy pokračuje Lanškrounská hokejová liga. Naši borci se zapomněli pochlubit svým prvním vítězstvím, tak až teď uvádíme poslední dva výsledky.

Rafani D. Čermná – Sokol Klášterec 4 : 2

Další zápas se hrál v neděli 5.10. v 10.45 proti týmu Rafani D. Čermná, tentokrát v Lanškrouně. Rafani zaspali úvod a po dvou obdržených gólech od Petra Musila museli přidat na výkonu. Fyzička Rafanů nabraná na soustředění se projevila a následoval obrat stavu.

Sokol Klášterec – Buldoci Č. Třebová 2 : 1  (1:0 1:1 0:0)

V sobotu 18.10. v 20.45 dosáhli naši prvního letošního vítězství, když k zápasu vyrazili bez jediného náhradníka. Urputný souboj, kdy obrana obou týmů převážila útočnou činnost. Tým Klášterce ubránil náskok získaný brankami Bednaříka a Faltuse. To Buldoci mají stále nulový bodový zisk.
Hned od začátku se hrál vyrovnaný hokej, i když se zdálo, že Klášterec trochu více tlačil na soupeře. Dokonce se mu podařilo vstřelit vedoucí gól. Ve druhé třetině se opět hrálo spíše v obranné třetině soupeře, ale ten občas také zahrozil. Na obou stranách však stáli výborní gólmani. Klášterec zvýšil svůj náskok na 2:0 gólem v oslabení. Ve 12. minutě muselo dojít k opravě postavení branky u gólmana Klášterce, krátce po vyhraném buly však obránce trefil vlastního spoluhráče, puku se zmocnil soupeř a bylo zle. Po dvou třetinách Klášterec držel jednobrankový náskok 2:1, ale kdyby se mu podařilo proměnit více šancí, které si vypracoval, mohlo skóre vypadat úplně jinak. Ve třetí třetině, i když se šance střídaly na obou stranách, branka nepadla a Klášterec se tak mohl zaslouženě radovat ze svého prvního vítězství v této sezóně.

Další zápas se hraje v neděli 2.11. v 9.30, soupeřem bude Horní Třešňovec.