Nejbližší akce HOKEJ

Žádné události

Video záznamy Hokej

Hokej: Sokol Klášterec - HC Černovír 3:5

Třetí utkání ligy v řadě se stejným výsledkem 3:5. Své premiérové vystoupení v LHL dotáhl v čistě hraném utkání Černovír do vítězného konce. Naši dali sice tři góly, když vesměs pálili spoluhráči z Kunvaldu, ale během jedné kritické pětiminutovky ztratili celý zápas.
Dne 27.9.2014 nastoupil tým TJ Sokol Klášterec nad Orlicí ke svému druhému utkání 4. ligy 1. kola soutěže Holba LHL, které se tentokrát hrálo na zimním stadionu v České Třebové. Jeho soupeřem byl nováček soutěže, tým HC Černovír, který byl veden jako hostující. Klášterec nehrál vůbec špatně, ale po 1. třetině bohužel jeden gól ztrácel. Ve 2. třetině Klášterec pokračoval ve svém dobrém výkonu a nakonec se dočkal vyrovnání. V té poslední třetině se s góly roztrhl pytel, padlo jich celkem 6, z toho 4 bohužel do sítě Klášterce. Z premiérového vítězství se tak radoval nováček a tím úspěšně zvládl vstup do soutěže. O super atmosféru se na stadionu po celé utkání starali fanoušci Černovíru.
Branky: Fogl Martin, Fajgl Jiří, Kavka Martin

Další zápas: v neděli v 10.45 proti týmu Rafani D. Čermná, tentokrát v Lanškrouně.