Tři body z venku: Albrechtice B - Sokol Klášterec 0:2

V systému čtyř zápasů s jedním soupeřem v ročníku a vložených zápasů do svátečních dnů se stávají všelijaké zvláštnosti. Jeden se podařil právě teď: už po 3 dnech od utkání s Albrechtickým béčkem u nás následovala odveta v Albrechticích. S kým jiným bychom chtěli bodovat když ne se soupeřem z předposledního místa tabulky.
       V neděli nám pro zranění chyběl Michal Fišer, kterému se v minulých zápasech dařilo dostávat se do šancí, ale málokdy proměňovat. Na jeho místo se posunul Bednařík, který měl v zápase u nás jako obránce potíže stačit rychlým útočníkům. A tento tah trenérovi vyšel........

První poločas se hrál podle stejných not jako v minulých zápasech. Byli jsme lepší, dařila se kombinace, dostávali jsme se do šancí a ty ve finále spalovali. V tomto případě se však přeci jen podařilo branku soupeře trefit víc než jednou. Nejdříve míč z rohového kopu prošel celým vápnem, ale nakonec ho k zadní tyči ho dotlačil Bednařík, snad stehnem. Druhý gól začal u Bednaříka, když si jako útočník pěkně obešel u půlící čáry protihráče, následovala přihrávka dopředu na vpřed sprintujícího obránce Michaličku a ten útočníkům předvedl, jak se proměňují šance.

Poté naši mírně polevili, ale náš brankář slibné protiútoky domácích úspěšně mařil. Druhý poločas se podobal prvnímu, v první části jsme měli více šancí, tentokrát však bez gólu, v druhé polovině se hrál vyrovnaný zápas. Našim se ale podařilo střelce domácích uhlídat a nakonec odjíždíme domů s 3 body a bez obdrženého gólů. Tři body z venku jsme přivezli naposledy začátkem září z Libchav.

Dvě vítězství za sebou samozřejmě potěšily, ale přiznejme si, že soupeř rozhodně nepatřil k těm lepším. Uvidíme tedy, zda se chytíme i dalším dvojzápase, který nás čeká ve čtvrtek a v neděli tohoto týdne s Jehnědím.

Sestava: Mauler – Michalička, Rous (28. Šimek), Nekoranec, Kalous – Mitvalský – Kučírek, P. Fišer, Franěk – Sabota, Bednařík
Připraveni:  Šimek, Králík, Jan Bartoš, Janeček, Jireš
Trenér: M. Černoch               Vedoucí mužstva: J. Hůlka
Branky: Bednařík, Michalička.
Rozhodčí: Diblík – Rous Josef
ČK: 0:0       ŽK: 1:2 (Kučírek, Nekoranec)            Diváků:  …..

Jak šly minuty:
2. Bednařík - střela nad.
3. Po centru Kučírka střílí Patrik Fišer – také nad
6. Střely Bednaříka, za chvíli šance Saboty.
9. 2x roh domácích.
13. Rohový kop, míč letí celým vápnem, na konci se k němu dostává Bednařík a nefotbalovou částí těla mění směr míče do brány – 0 : 1 !
20. K rohovému kopu se staví Lukáš Kalous. Chlapec roste každým zápasem
22. Bednařík zakládá akci, Pajka se dostává na pozici křídelního útočníka, ukázková akce končí ukázkovým proměněním šance – 0 : 2 !
22. Domácí se snaží o odvetu, ale střela vysoko nad
23. Naopak ve velké šanci Jarda Franěk
27. Únik Fraňka je zakončen střelou Patrika Fišera
27. Své umění předvedl náš brankář Mauler
28. Naše střídání: za zraněného Rouse Šimek
30. Opět 2x roh domácích
34. Další útok domácích končí v rukou našeho gólmana.
37. Únik Saboty – bez gólu
37. Přímý kop Albrechtic po faulu Kučírka – střelu chytá Mauler
41. Ještě jedna velká šance Fraňka. Jenže kluci by asi potřebovali sportovního psychologa

47. Střela Saboty, chytá gólman Albrechtic