Divadlo

Pojďme na divadlo: Monsieur Amédée

Již tuto sobotu 6. 4. v 19:00 proběhne v sokolovně v Klášterci n. Orl. představení divadelního spolku z Dolní Dobrouče.
Děj hry nás zavede do Paříže, kde budeme sledovat osud diplomovaného profesora francouzštiny, který žije sám ve své vilce na předměstí, která by potřebovala... no minimálně vymalovat. Žije velmi nudným a stereotypním životem až do jednoho večera, kdy ho zastaví červená na semaforu. Ten okamžik mu doslova obrátí život naruby a do života mu vstoupí zástup prostitutek, pasáků a gangsterů z pařížské galérky se svými pochybnými kšeftíky, zbraněmi, karbanem, drogami a i zločinem největšího kalibru - vraždami. Amédée přestává mít kontrolu nad vilou, nad sebou a vlastně nad celým svým životem. Vypadá to, že ho před zkázou nezachrání vůbec nic, ani jeho bratranec, vesnický farář Joseph.
Jistě se tedy máme na co těšit. Přijďte se podívat a o přestávce se potkat s přáteli u sklenky vína. Také můžete pomoci s propagaci představení mezi známými a příbuznými nebo na sociálních sítích (použijte přiložený plakát). Text a žánr hry by se měl podobat tomu, co hráli v uplynulých několika letech klášterečtí ochotníci, a tak víme, že se máme na co těšit.