Volejbal

logo sokol

Nejbližší plánované akce

Jelikož se v poslední době počet volejbalových turnajů smíšených družstev povážlivě tenčí, Sokol Klášterec se rozhodl k usporádání opaku tradičního předvánočního turnaje.

IMG_9658Tak jako každým rokem končí naše volejbalová turnajová sezóna smíšených družstev v nedalekém Žamberku, tak začíná sezóna nová i když na jiném "pískovišti". Klášterečtí volejbalisté jeli (26. února) do Sokolovny v Žamberku opět bojovat "O putovní soudek", který minulý rok zavítal do naší vísky a celý rok jsem se tak mohli radovat z jeho přítomnosti tady u nás.

Fotografie z turnaje jsou ke shlédnutí zde.

diplom002_resize_resizeTak jako každý rok se i letos SOKOL Klášterec se svým volejbalovým týmem zůčastnil vánočního volejbalového turnaje v Žamberku "pod Žirafou" kde jsme opět zanechali jeden dobrý sportovní dojem.

Přílohy:
SouborPopisVelikost
Download this file (1080_diplom002_resize.jpg)Diplom 118 kB

gala_micJak tomu bylo již mnohokráte i letos volejbalisté uspořádali přátelský předvánoční volejbalový turnaj na který byly pozváni okolní týmy a jedinci, se kterými jsme se setkavali v průběhu letošního kalendářního roku.

Někteří to již víte z nedělního fotbalového utkání proti Albrechticím, jiní třeba z posledního fotbalového článku a pro ty ostatní nastíním onen skvělý výsledek našeho volejbalu v tomto článku.