Klášterec nad Orlicí 34, Klášterec nad Orlicí, 561 82, IČO: 61234699, č.ú.: 123127888 / 0300

Hokejový oddíl

logo hokej

Nejbližší akce HOKEJ

Žádné události

Video záznamy Hokej

Vstup do nadstavbové části se vydařil na jedničku a třešničkou na dortu byla úspěšná odveta za porážku ze základní části. Zápas to byl velmi vyrovnání a bojovalo se o každý puk, stejně jako v prvním zápase proti tomuto soupeři. Bystřec se ujal v první třetině vedení 1:0, ale to bylo z jeho strany vše. Na druhé straně se střelecky prosadil Milan Bednařík a dvěma góly otočil stav utkání ve prospěch Klášterce. Soupeř si navíc konec zápasu zkomplikoval dvounásobným vyloučením, což otupilo závěrečný tlak soupeře.

Po vydařeném derby se uzavřela, pro nás úspěšná, základní část letošní sezóny. Díky aktuální situaci došlo k redukci počtu týmů a tak ze 4 základních lig došlo podle výsledků k rozdělení pouze na 3 ligy (oproti loňským šesti). Naše výsledky nás posunuly do druhé ligy, která papírově slibuje silnější soupeře. Navíc, díky aktuální situaci se to celé trochu komplikuje a nyní lze mít nově libovolné hosty (ne v trestu) a to max. půl hrajících. Nad 50 let se už za hosty nepočítají, stejně jako půjčení z týmů, které přerušily dočasně činnnost. Což znamená, že dopředu nevíte v jakém složení Váš soupeř nastoupí. Jsme tedy zvědavi, jak se nám bude dařit.

Zápas bez vyloučení o postupové místo do 2.ligy zvládli lépe Sokolové s navrátilcem Vaškem Dvořákem. Za posledních 12 minut dostalo LDM pět gólů.

Dobrá forma Bystřece a papírové předpoklady se potvrdily i proti Sokolům. Vítězství se však nerodilo lehce a konečné potvrzení výhry padlo až při závěrečné power play bez brankáře.

Následující