Hokejový oddíl

Nejbližší akce HOKEJ

Žádné události

Video záznamy Hokej

Historicky nejlepší umístění našeho týmu v Lanškrounské hokejové lize. Celkově jsme skončili (po loňském 12. místě) na krásném 7. místě z 31 týmů.

Finálová tabulka 1.B skupiny, ve které jsme obsadili 3. místo.

Tabulka 1.A skupiny

Udánky - HC Sokol Klášterec: 1:7

Zslan.cz: "Herní převaha Sokolů nebyla taková, jak napovídá jasný výsledek. Až na jediný obdržený gól vše Sokolům vychytal Michal Moravec. Na obranu Udánek platil úderný útok Fr.Vencl (1+4),Kuba Moravec(2+3)Filip Bartoš(2+1), kdy poslední dva poskočili v celkovém KB LHL do první pětice.Sokolové pokračují dál v neporazitelné sérii."

tabulka k 2211

HC Sokol Klášterec - Flyers: 5:5

Zslan.cz: "Flyers měl nakročeno ve vyrovnaném ,dramatickém zápase k výhře. Sokolové stihli vyrovnat a prodloužit tak svojí letošní neporazitelnost.“

Petrovice - HC Sokol Klášterec: 3:3

Zslan.cz: "První bodovou ztrátu Sokolů mají na svědomí hráči Petrovic. A to si mohli odvézd body oba, když Sokolové srovnali minutu před koncem."

HC Sokol Klášterec - Noname: 9:5

Zslan.cz: "Filip Bartoš hattrick, Kuba Moravec2+2 atd a to znamená další drtivé vítězství Sokolů. I přes snahu Noname a zvlášť Páji Šulce(1+4), který byl u všech branek poražených."

HC Sokol Klášterec - Sloni: 6:2

Zslan.cz: "Ke třem dosavadním výhrám přidali bojovní Sokolové z Klášterce další. Jindy gólově produktivní Sloni překonali poprvé Michala Moravce až v 56 minutě."

Průběžná tabulka:

tabulka 2022

HC Sokol Klášterec - LDM:  6:3

Zslan.cz: "Vedoucí branku a další svůj hattrick zaznamenal Jan Jiroušek . Nikdo další z LDM se nepřidal. Sokolům stačil časový úsek 15 minut na vstřelení šesti branek a to na potvrzení letošních stálých výher stačí. "

Slámožrouti Kunvald 0:7 HC Sokol Klášterec

Zslan.cz: 'Jediný vstřelený gól Slámožroutů ze dvou zápasů je zatím na body málo. Přížamberecké derby zcela ovládl Sokol Klášterec, kde se vedle, bez obdrženého jediného gólu gólmana Michala Moravce, zasloužili třemi body Filip Bartoš, Kamil Keprta a třemi góly Jakub Moravec.'

Historicky nejúspěšnší sezóna je za námi. I když nám nevyšla závěrečná finálová fáze, tak v celkovém pořadí z 28 týmů jsme se umístili na skvělém 12. místě.

IMG 20220326 WA0000

Následující