Klášterec nad Orlicí 34, Klášterec nad Orlicí, 561 82, IČO: 61234699

Hokejový oddíl

logo hokej

Nejbližší akce HOKEJ

Žádné události

Video záznamy Hokej

Druhý zápas sezóny nám vyšel o poznání lépe a proti favoritovi jsme si spravili chuť po nevydařeném vstupu do sezóny.

Hned od začátku se hrálo ve velkém tempu a hra byla velmi vyrovnaná. Tentokrát se hrálo velmi čistě a tak hra rychle plynula. Po celý zápas to bylo vždy pouze o jednu branku a ve druhé polovině třetí třetiny jsme byli ve vedení 3:2. Soupeři se však podařilo ještě před koncem srovnat krok. Už to vypadalo na cennou a oboustraně zaslouženou remízu, i když více šancí bylo asi na našich hokejkách. Jak už to tak v hokeji bývá, tak je potřeba hrát naplno do poslední vteřiny a to se nám vyplatilo. 15 vteřin před koncem zápasu se po samostatném úniku Filipa Bartoše (2+1) podařilo překlopit výsledek na naší stranu a první tři body do tabulky jsou doma.

Fotbalová sezona skončila, ale fanoušci kláštereckého sportu a potažmo kláštereckého Sokola nemusí zůstávat doma. Naplno již běží soutěž hokejistů, první turnaj mají za sebou i florbalisté. Zápasy se hrají sice v Lanškrouně resp. v Dobrouči, ale kdo má čas, rozhodně nebude litovat když se zajede na zápasy našich barev podívat.
O úvodu hokejové soutěže nám poreferoval vedoucí týmu Milan Bednařík. 
 

Den po oslavách příchodu roku 2017 nastoupili hokejisté TJ Sokol Klášterec nad Orlicí ke svému desátému utkání 3. ligy 1. kola soutěže Holba LHL. Jeho soupeřem byli hokejisté z Tatenice, s nimiž hrál Klášterec zatím tři utkání s bilancí jednoho vítězství a dvou porážek. Bohužel se musel obejít bez nemocného brankáře Michala Moravce, místo něj nastoupil do branky Miroslav Křen, a musím říct, že chytal výborně. Dále chyběli Pavel Michalička, Petr Kavka, Tomáš Brůna, Miloš Rous, Jan Křivohlávek (ten se postavil na místo trenéra) a David Král. Na vině byla většinou nemoc. S odřenýma ušima však Klášterec nakonec dva body získal.

Dne 27.11.2016 nastoupili hokejisté TJ Sokol Klášterec nad Orlicí ke svému devátému utkání 3. ligy 1. kola soutěže Holba LHL. Čekal na ně již tradiční soupeř, tým CGT Light Lanškroun. Tento tým měl Klášterci co oplácet, protože v loňské sezóně mu podlehl 1:6. V letošní sezóně se mu však vůbec nedaří a před tímto utkáním byl zatím v tabulce 3. ligy na posledním místě s jedním bodem. Pro Klášterec by to tedy mohlo být snadné, ovšem opak byl pravdou.

Dne 21.11.2016 nastoupili hokejisté TJ Sokol Klášterec nad Orlicí ke svému osmému utkání 3. ligy 1. kola soutěže Holba LHL. Soupeřem byl nováček soutěže, tým Blue Boys Štíty, který se dříve účastnil i soutěže „O žamberskou Orlici“. Tomuto týmu se v téhle soutěži velice daří, protože zatím pouze jednou ochutnal hořkost porážky, takže tento zápas byl pro borce z Klášterce velmi těžký.

Dne 17.9.2016 odstartoval maratón utkání soutěže Holba LHL v sezóně 2016/2017. Stejně jako v té předchozí se do soutěže přihlásilo 42 týmů, mezi nimi samozřejmě nechybí i TJ Sokol Klášterec nad Orlicí. Týmy byly již tradičně rozděleny do tří skupin (lig) po čtrnácti podle umístění ve finálových skupinách loňské sezóny. Klášterec skončil v 5. finálové lize, proto byl pro letošní sezónu zařazen do třetí skupiny.

Dne 14.11.2016 nastoupili hokejisté TJ Sokol Klášterec nad Orlicí ke svému sedmému utkání 3. ligy 1. kola soutěže Holba LHL. Tentokrát se postavili proti již tradičnímu soupeři, týmu Wild Band Zábřeh, který dokázali v loňské sezóně porazit. Před tímto utkáním měli dost nelichotivou bilanci pouze jednoho vítězství, jedné remízy a čtyř porážek, dalo se tedy počítat, že i toto utkání nebude jednoduché.

Po dvou nepovedených utkáních v 5. finálové lize Holba LHL „Holba Kvasnice“ čekali na hokejisty TJ Sokol Klášterec nad Orlicí další dva soupeři, a sice HC Sloni Dolní Morava, kterému Klášterec v základní části podlehl 4:5 poté, co po přezkoumání videozáznamu nebyl Klášterci uznán regulérní gól na 5:5, a poté HC OMB Letohrad, tým, který hrál v základní části 2. ligu, tudíž byl velice silný. S tímto soupeřem se Klášterec utkal poprvé. Nutno přiznat, že proti němu předvedl velice dobrý výkon, přesto bohužel z utkání odešel poražen. A bohužel se nepovedlo bodovat ani v utkání se Slony. Jak to všechno dopadlo?

Následující