Klášterec nad Orlicí 34, Klášterec nad Orlicí, 561 82, IČO: 61234699, č.ú.: 123127888 / 0300

Zábavy, plesy

logo sokol

Nejbližší plánované akce

V sobotu 17. února od 14 hodin vypukne v klášterecké sokolovně dětský karneval. Pořadatelky ze sokolského oddílu Cvičení rodičů s dětmi a minižáčků připravili bohatý program se sportem, tancem, tvořivou dílnou, fotokoutkem. A ke karnevalu samozřejmě patří vyhlášení masek, chybět nebude ani tombola, díky sponzorům opravdu bohatá. Na konci bude čekat malé překvapení. Překvapení bude ovšem i na začátku, a to v podobě symbolického vstupného pouhých 50 Kč. Díky maminkám budou moci nejen děti, ale i dospělí ochutnat řadu dobrot z jejich kuchyní, z pípy poteče proudem malinovka, ani pivo pro tatínky chybět nebude.

Neváhejte tedy a přijďte, děti i dospělí, masky popřípadě i nemasky, v sobotu odpoledne na karneval.   

Přílohy:
SouborPopisVelikost
Download this file (Dětský karneval - PLAKÁT.jpg)Dětský karneval - PLAKÁT.jpg 3421 kB

Proměňte sebe i své děti k nepoznání a přijďte si zaskotačit na karneval. Kromě bohatého programu je pro Vás připraveno i bohaté občerstvení od sladkého dortíčku s kafíčkem až po výživnou večeři.

PLAKÁT 2 comp

I letos se můžeme těšit na vánoční program v sokolovně. Můžete si vybrat:

25. 12. v 17.00 Divadelní pohádka nejen pro děti Tři zlaté vlasy děda Vševěda. Herecky početně obsazené provedení pod režijním vedením Luboše Černocha je zárukou pěkného vánočního zážitku

26. 12. v 20.00 Štěpánská zábava. Akci netřeba představovat. Po letech se vrací na podium zkušená, populární skupina Lerion. Moc se těšíme na jejich muziku i na tradičně početnou návštěvu a skvělou atmosféru.

Jménem T. J. Sokol Klášterec nad Orlicí si dovoluji popřát krásné, pokud možno bezcovidové, Vánoce plné pohody, štěstí a radosti  a hodně zdraví, štěstí, sportovních i pracovních úspěchů v novém roce 2024.

Přílohy:
SouborPopisVelikost
Download this file (PF_2024_sokol.pdf)PF_2024_sokol.pdf 2135 kB
Download this file (STEPANSKA Klašterec - plakát.pdf)STEPANSKA Klašterec - plakát.pdf 1457 kB

Tradičně na Štěpána, tedy 26. prosince, ve 20.00, po netradiční tříleté covidové pauze, vypukne Štěpánská zábava v kKlášterecké sokolovně. Tradičně se vystřídají 2 kapely, a to Drums+guitars a Quiz. Přijďte tedy završit vánoční svátky mezi přátelé a známé 

Přílohy:
SouborPopisVelikost
Download this file (STEPANSKA KLASTerec 2022.jpg)STEPANSKA KLASTerec 2022.jpg 1234 kB

I letos, stejně jako již několik mnoho desítek let, zveme mládež i dospělé a zkušené na Štěpánskou zábavu. Tradičně na Štěpána v 20.00 v klášterecké skolovně. Nejdříve to rozbalí hradecká kapela Rock factory, která na Štěpánské s velmi příznivým ohlasem hrála před 4 roky a v reportuáru má od každého rockového směru něco, od většiny známých kapel, neboli zaujme snad každého. Následuje klasická zábavová kapela Quiz z Lanškrouna. ta se na zábavových podiích pohybuje už 40 let, i v Klášterci na ní chodili už vaši rodiče. Ale jak dokázala na loňské Štěpánské, není kapelou pro pamětníky, ale hraje současný rock, v moderním soundu. Ovšem na staré osvědčené fláky nezapomíná.
Na Štěpánské už nebývá 600 lidí jako před 10 lety, ale přesto tady potkáte nejvíc známých na jednom fleku. A letos si k tomu můžete dopřát super bramboráky z naší domácí kuchyně!!!
Takže na Štěpána ve 20.00!!!  
Přílohy:
SouborPopisVelikost
Download this file (1689_Stepanska-Klasterec-2019.jpg)Štěpánská zábava - plakát 838 kB

Velikonoční svátky jsou na dohled. A k nim v Klášterci patří zábava a divadlo. Divadlo letos svoji premiéru posunulo až na 11. května, ale zábava - ta je jistá! Ale pozor: UŽ V PÁTEK.
Začínáme klasicky v 20.30. Letos žádná předkapela, ale celou noc pojedou 4 Watty. Přijďte si to užít. Navnadí Vás první panák hned u vchodu zdarma!

Jistě už všichni víte a tak jen pro pořádek připomínám: V sobotu 23. února v 15.30 se koná valná hromada Sokola Klášterec. Zváni jsou všichni členové. Kromě obvyklého programu, tj. zpráv o činnosti Sokola, jednotlivých oddílů, zprávy o hospodaření apod. budou letos opět po třech letech volby starosty, jednatele, výboru atd. Přijďte si nejen poslechnout, co se nám loni povedlo a co ne a co plánujeme na letošek, ale můžete klidně kandidovat třeba na starostu.   
Na večer je pak po roční pauze připraven maškarní bál. Je jedno, zda dorazíte v masce nebo v civilu, ale hlavně přijďte. Zábavy bude dost, předtančení z Kameničné, kdy tanečníci ještě dnes neví, co nám předvedou, rej masek, losování tomboly, výjimečná kuchyně a na jevišti zkušená plesová kapela SKELET z Ústí n. Orlicí. Téma pro masky je: čím jsem chtěl být když jsem byl malý. Pořadatelé z Divadelního souboru Ledříček se těší na Vaši návštěvu.  

Již v 9.00 v sobotu 28.7.2018 zahájí letošní Rock-sport party. Její součástí bude totiž turnaj v malé kopané. Deset přihlášených družstev se v zápasech na 2*10 minut utká o titul Krále Rock-sport party. V 13.30 se rozjedou roztodivná plavidla na Divoké Orlici. Uvidíme, zda množství vody v řece umožní jet na klasické trati sokolovna - most - hřiště, v "suchém" případě trať zkrátíme na úsek od Nových k mostu a na hřiště. Aktivní účastníky neckyády čeká v cíli volná vstupenka na RSP. 
Po Neckyádě se podíváme na utkání o 3. a 1. místo ve fotbale a budeme moci vyzkoušet vlastní síly a schpnosti. A to v disciplínách připravených firmou 3D Fitness (3D Fitness chalenge) nebo v nafouknutých koulích Bubble fun z Dolní Moravy. děcka se budou moci vyřádit na nafukovacím hradu a na oblíbené klouzačce na pěně.
Rocková část začne po 17. hodině a čekají nás samé zajímavé kapely. Jako první nastoupí skupina...... 
Přílohy:
SouborPopisVelikost
Download this file (1621_RSP-plakat-2018.jpg)Rock-sport party 2018 685 kB

Na Vánoce se v Klášterci, a konkrétně v sokolovně, rozhodně nenudíme. Na co všechno můžete přijít?
Pondělí 25.12. v 17.00: Divadelní představení pro děti - POHÁDKA O SNĚHU. Nacvičil Divadelní soubor Ledříček pod režií Luboše Černocha. Vidět pohádku živě, bez televizní obrazovky, jistě stojí za to!     

Úterý 26.12. v 20.00: Štěpánská zábava. Přijďte včas, už od 20.00 hraje, poprvé u nás, kapela Drums & guitars. Hity minulých desetiletí vystřídá známá, ale v Klášterci dlouho nehrající, kapela BLADEX. Snad nám letos nevypadne elektřina :-)

Sobota 30.12. v 14.00: Turnaj ve stolním tenisu. Vyhlašuje se pro neregistrované amatéry, děti, ženy muže bez ohledu na věk a pohlaví. Jen hráči hrající jakékoliv oficiální soutěže by své umění měli pouze ukázat. Přihlášky na "fejsbuku" anebo na tel. Pavly Fišerové 604583670.

Sobota 13.1.2018 v 19.00: Sté narozeniny Jiřího Brdečky oslavíme v sokolovně divadelním muzikálem LIMONÁDOVÝ JOE v provedení souboru z Vysokého Mýta. Přijďte se podívat jak notoricky známý film vypadá na jevištních prknech, v podání velkého souboru s tanečnicemi, skupinou rváčů a zpěváky.    

Krásné Vánoce a mnoho příjemných zážitků na akcích v sokolovně Vám přeje T. J. Sokol Klášterec n. Orlicí.

Přílohy:
SouborPopisVelikost
Download this file (1594_joe_plakat_klasterc.pdf)Plakát Limonádový Joe 3126 kB
Download this file (1594_Joe_pozvanka_Klasterec.pdf)Pozvánka Limonádový Joe 1854 kB
Download this file (1594_PF_sokol_18.jpg)Vánoční a novoroční PF 342 kB

Už v pátek, 29. září, se koná podzimní fotbalová zábava. Ta letošní bude zpestřena dovednostní soutěží a malou výstavkou u příležitosti 15 let od založení fotbalového oddílu. Hraje osvědčená kapela RockSorry, zahájení v 20.30, vstup do 21 hodin se slevou, při vstupu uvítací drink.
Těšíme se na Vás!

Ke kláštereckým Vánocům již několik desítek let patří Štěpánská zábava. Letos nám zahraje nová klášterecká kapela MARNÁ SNAHA, jejíž členové ovšem nejsou žádnými začátečníky, ba naopak jsou mezi nimi borci, kteří třeba i hudbu vyučují. Po nich nastoupí osvědčená a všem dobře známá kapela LERION. Opět připravíme horké tekuté občerstvení už venku před sokolovnou, určené pro ty, kteří se chtějí zchladit venku, např. u cigára. Dva bary budou samozřejmě i v sokolovně, dva značky piv ve výčepu.
Těšíme se, že příjdete vánoční rozjímání ukončit rockovou veselící v sokolovně.

Fotky z poslední rockové nálože v podání Letionu a Marné snahy jsou k mání zde.

Přílohy:
SouborPopisVelikost
Download this file (1531_STEPANSKA KLAST2016.jpg)Štěpánská 2016 - plakát 1230 kB

Tak jako každý rok i letos se na přelomu února a března bude konat výroční valná hromada naší T. J. Sokol Klášterec nad Orlicí. Letos máme příležiitost pochválit se za velmi dobré výsledky, jednak sportovní (fotbalisté, hokejisté), jednak organizátorské (výborný volejbalový turnaj, rekordní účast 315 závodníků na přespoláku, rock-sport party i Štěpánksá) a také stavební (sokolovna). Určitým "zpestřením" jsou také volby starosty a výboru, které nás čekají zase po třech letech.
Všechny informace k výročce, k maškarnímu bálu i k placení členských příspěvků najdete v příloze.

Přílohy:
SouborPopisVelikost
Download this file (1486_Pozvánka na VH 2016.doc)Pozvánka na VH 2016 417 kB
Následující