21 dub 2024 16:00

Jen pro pořádek a statistiky: FK Jehnědí - Sokol Klášterec 5 : 1

Až po více než týdnu přinášíme základní informace z 8. kola současné sezony. Proto jen to nejzákladnější.
Do Jehnědí jsme vyrazili pouze se třemi náhradníky, jména chybějících už ani nemá cenu uvádět. Do jara bude zřejmě nutné družstvo početně posílit. Začali jsme vcelku dobře a ve 13. minutě nás Sabota poslal do vedení – 0 : 1. Jenže za chvíli přišla fatální hrubka našeho obráce, domácí vyrovnali – 1 : 1 a my se složili. Za dalších čtvrt hodiny ....
Jehnědí šlo do vedení 2 : 1, o 3 minuty později ho zvýšilo na 3 : 1 a na začátku druhé půle definitivně rozhodlo 4 : 1, když Gregar dosáhl hattricku. Střídání v průběhu druhé půle nepomohlo ani ke zkorigování, naopak v 83. min. jsme dostali popáté – 5 : 1. Série utkání s mužstvy ze středu tabulky tak bohužel začala debaklem.
FK Jehnědí 1980 - T.J. Sokol Klášterec n. Orl. 5 : 1 (3:1)
Hráno: neděle 29.9.2019 v 15:00
Sestava: Bartoš – Hůlka, Kučírek (K), Záleský – Nekoranec, V. Rous – Bílek, P. Rous (74. Králík), M. Fišer – Sabota, Šroler (66. Koukol)
Připraveni:  Brůna
Trenér: Preclík                                             Vedoucí mužstva:  ---
Branky:  3 Gregar, Fikejz, Kostka - Sabota
Rozhodčí: Svoboda – Stolín, Hejl
ČK: 0 : 0                    ŽK: 3 : 2 (Záleský, Králík)                Diváků:  100