Klášterec nad Orlicí 34, Klášterec nad Orlicí, 561 82, IČO: 61234699

Hokejový oddíl

logo hokej

Nejbližší akce HOKEJ

Žádné události

Video záznamy Hokej

Holba LHL 2016/2017: Nepovedený vstup do sezóny

Dne 17.9.2016 odstartoval maratón utkání soutěže Holba LHL v sezóně 2016/2017. Stejně jako v té předchozí se do soutěže přihlásilo 42 týmů, mezi nimi samozřejmě nechybí i TJ Sokol Klášterec nad Orlicí. Týmy byly již tradičně rozděleny do tří skupin (lig) po čtrnácti podle umístění ve finálových skupinách loňské sezóny. Klášterec skončil v 5. finálové lize, proto byl pro letošní sezónu zařazen do třetí skupiny.


Vstup do této sezóny se hokejistům Klášterce příliš nezdařil, na svém kontě má odehráno již 6 utkání s nelichotivou bilancí 1 - 1 - 4. A důvody jsou jistě následující: neproměňování šancí a hrubé chyby v obraně.

Výsledky:

Sokol Klášterec - Sloni Dolní Morava 1:2
Hokejové zkušenosti nahradil Sokol Klášterec nezměrnou bojovností a málem to stačilo na Slony. Ti ale měli svého jediného úspěšného střelce, Jardu Pařízka, který rozhodl.

Sokol Klášterec - Horní Čermná 1:4
Velké představení Martina Doskočila st., který čtyřmi góly zajistil oba body pro H. Čermnou. A to poslední tři dal za 50 sekund v závěrečné minutě hry!

Sokol Klášterec - OMB Letohrad 4:1
Výhra Klášterce znamená první body a hned přeskočení soupeře - OMB Letohrad v tabulce 3. ligy. Bojovností udolali Sokolové letos trápící se OMB.

Sokol Klášterec - Panteři Lanškroun 3:3
Tři rozdílné časti, když nejdříve Sokolové, pak Panteři a na závěr opět Sokolové z Klášterce zcela ovládli hru. Hrálo se a góly padaly vždy jen na jedné straně hřiště. Remíza je spíše ale odměnou pro Pantery.

Sokol Klášterec - Černovír 1:4
Parádní výkon, dnes téměř neprůstřelného gólmana  Pepy Andrly, rozhodl o vítězství Černovíru. V poli byli sice Sokolové z Klášterce lepší, ale na to se nehraje.

Sokol Klášterec - HC Horní Třešňovec 0:3
José Pávek kromě vychytané nuly přispěl i asistencí k porážce bojovných Sokolů z Klášterce. Střelecky neomylný Vašek Šembera zase dvakrát s jistotou proměnil svůj nájezd.

(Komentáře jsem použil ze stránek lanškrounské hokejové haly, protože byly hodně výstižné.)

Nejvíce gólů v odehraných utkáních zaznamenal Ladislav Šplíchal, a to konkrétně tři. Dvougólovým střelcem je František Vencl, po jednom gólu si připsali Milan Bednařík, Pavel Michalička, Milan Faltus, Josef Rous a Jiří Fajgl.

V základní části (1. kolo) čekají na Sokol Klášterec ještě tito soupeři:

Wild Band Zábřeh
Blue Boys Štíty (tento tým je nováčkem Holba LHL)
CGT Light Lanškroun
Sršni Zábřeh
Červená Voda
Snakes Dolní Dobrouč
Tatenice

Uvidíme, jak se bude hokejistům dále dařit, je ale potřeba, aby zlepšili střeleckou produktivitu a těch hrubých chyb v obraně dělali pokud možno méně.