Hokejový oddíl

Žádné události

Video záznamy Hokej

Sokolíci Rokytnice 7:1 (4:1,2:0,1:0) Klášterec nad Orlicí

První kolo zakončili Klášterečtí hokejisté velmi dobrým výkonem a tak všichni doufali, že se bude opět opakovat. Do druhého kola nastoupili Klášterečtí opět proti Sokolíkům z Rokytnice, proti kterým získali v prvním zápase zatím svůj jediný bod za remízu 2:2. Bohužel zápas se tentokrát Kláštereckým příliš nevyvedl a předvedená hra byla slabým odvarem předchozího zápasu. Hráčům chybý důraz, i když se hraje bezkontaktní hokej, jsou často k vidění velmi důrazné souboje o puk a málo kdy jsou vítězem Klášterečtí. Je také patrný rozdíl v bruslení, kdy Klášterečtí často nestíhají dobruslovat rozjeté hráče soupeře. Jsou sice vidět výrazné pokroky, ale zatím to nestačí na vyrovnané boje s ostatními soupeři. Na druhou stranu je pozitivní, že na tréninky chodí téměř všichni poctivě a nový trenér naordinoval dokonce hned dva. V pondělí od 19:30 (pouze Klášterec) a hned v úterý v 20:00 (Klášterec a Kunvald). Věřme, že to přinese své ovoce a ještě nějaký ten bodík Klášterec vybojuje. Další šance je hned tento pátek 20.1. od 17:00, takže neváhejte a přijďte naše borce podpořit.