Bod s Žichlínkem jen se štěstím

První poločas byl vyrovnaný, ale ani jeden tým nedokázal využít své šance na vstřelení vedoucí branky. Domácí k ní měli blíže, když po chybě brankáře Hruši, v poslední minutě, byl nařízen pokutový kop.

Ten však domácí hráč nekopl dobře a Hruša napravil svou chybu. V druhém poločase docházely Kláštereckým síly (po nočním pivním maratonu na hasičském loučení s létem není ani divu) a domácí měli více ze hry. Ale stejně jako Klášterečtí ani oni své šance neproměnili v branku. Po devadesáti minutách tak byl stav 0:0 a v takovém případě na našem okrese přicházejí na řadu pokutové kopy. Naše družstvo se s tímto závěrem utkání potkalo teprve podruhé a oproti prvnímu pokusu, kdy jsme tehdy proměnili jen dvě střely, jsme dopadli o dost lépe – trefili jsme 4krát za sebou. Ale stejně se dařilo i domácím a tak se rozhodovalo až v páté sérii za stavu 5:4 pro domácí, kdy se k míči postavil J. Hruša. Špatně kopnutou penaltu mu však domácí brankář zlikvidoval a získal tak druhý bod pro své spoluhráče.

S ohledem na venkovní výsledky loňské sezóny je bod z venku výhra, ale s předvedenou hrou můžeme pomýšlet spíše na záchranářské starosti než horní patra tabulky.Další zápas, tentokrát doma proti Mistrovicím je v plánu na neděli 2. 9. 2012 od 16:00.

FAKTA Z UTKÁNÍ: Neděle 26. 8. 2012 v 16.00
Sestava: J. Hruša – Š. Nekoranec, O. Kučírek, P. Michalička, K. Mitvalský - P. Fišer, J. Hůlka, M. Fišer, P. Sabota (85. Bříza), J.Bartoš (71. Franěk), J. Šimek (55. Křen)

24. slabá střela domácích, končí v náručí Hruši
24. 2 rohy pro Klášterec – zahrává P. Fišer – domácí se ubránily a následuje offside
32. střela P. Fišera nad domácí bránu
34. šance domácích, ale nic z toho
35. střela J. Hůlky po narážečce s M. Fišerem končí hodně nepovedeným pokusem
37. Sabota zkouší z levé strany překvapit domácího brankáře, ale míč končí nad bránou
38. žlutá karta pro domácího hráče č. 7
40. přímý kop domácích – Michalička hlavou na Hrušu
41. šance pro Klášterec končí autem
42. po hezké narážečce slabá střela K. Mitvalského
43. velká šance P. Saboty míč však končí nad bránou
43. další obrovská šance P. Saboty, po chybě domácí obrany, míč však trefuje dobře vybíhajícího brankáře
44. následný protiútok domácích končí střelou nad bránu
44. pokutový kop po špatném odhadu Hruši, kdy sestřelil místo míče domácího hráče; chybu však napravuje a špatně kopnutou penaltu likviduje – následné dorážce včas zabránil P. Michalička

51. roh domácích – odkop od brány
52. šance domácích – lob končí těsně nad bránou
53. přímý kop domácích – hlavička a pak faul domácích
55. střídání – dolů J. Šimek a na hřiště M. Křen
59. střela domácích nad bránu po chybě P. Michaličky
61. roh domácích končí v náručí Hruši
63. chyba Klášterce, Kučírek dává malou domů, kterou málem zachytil domácí útočník, Hruša odkopává a následná dorážka končí těsně vedle