Úvod sezony jsme nezvádli: Dlouhoňovice - Klášterec 3:0

Neuplynuly ani dva měsíce a už je tu nový fotbalový ročník. Naše mužstvo po náročně zimní přípravě během léta volilo spíše odpočinkový režim než tvrdý trénink. Je otázkou, jestli to byla správná forma. Podle průběhu prvního zápasu se zdá, že nikoliv.
Dlouhoňováci podle slov svého trenéra se obávali o výsledek, pamatovali si naše jarní výkony. Ale naši předvedli hodně nepovedený start do nové sezóny a ještě horší výkon - tak by se dalo pár slovy shrnout první kolo podzimní části nové sezóny v nedalekých Dlouhoňovicích. Domácí byly ve všech ohledech lepší a po hrubých chybách se dostali do dvoubrankového vedení. Do poločasu ještě zvýšil T. Janeček, když ve snaze odhlavičkovat centr nasměroval míč do vlastní brány a ukončil tak hororový první poločas. Druhý poločas byl již o něco lepší, ale na vstřelení branky to i tak nestačilo a nebezpečnější byli opět domácí. Naši byli zpravidla později u míče, nedařily se přihrávky ani na 4 metry, u některých hráčů chybělo asi i bojovnější srdíčko, někteří si opět neodpustili návštěvu nočních akcí před zápasem. S takovými výkony bychom se ve III. třídě dlouho neudrželi a tak věřme, že v dalším zápase již Klášterečtí předvedou výkon, na který jsme byli doposud zvyklí.

Fakta z utkání:
Dlouhoňovice - Klášterec n. Orl . 3:0 (3:0)

Sestava: M. Moravec – O. Kučírek (45. D. Šroler), M. Rous, K. Mitvalský, P. Michalička - P. Fišer, M. Fišer (74. J. Franěk), T. Janeček (36. J. Bartoš), R. Kalous, P. Sabota (81. J. Hůlka), M. Křen

16. střela domácích, Moravec nadvakrát chytá
23. branka domácích po nešťastném odražení míče, domácí útočník sám před bránou - 2:0
26. po faulu na domácího hráče nařízen nepřímý kop, který si hlavou do brány srazil T. Janeček  - 3:0