Klášterec nad Orlicí 34, Klášterec nad Orlicí, 561 82, IČO: 61234699, č.ú.: 123127888 / 0300

Nejbližší akce HOKEJ

Žádné události

Video záznamy Hokej

Bylo to utrpení, ale přece jen: Sokol Klášterec - ATH Buldok Česká Třebová 3:1

Dne 31.10.2015 nastoupili hokejisté TJ Sokol Klášterec nad Orlicí ke svému pátému utkání 3. ligy 1. kola soutěže Holba LHL. Soupeřem byl tým ATH Buldok Česká Třebová, proti kterému se našim hokejistům hodně dařilo. Tohle utkání však ukázalo, že i Buldoci dokážou být velice zákeřným soupeřem, využívali každé chyby k tomu, aby ohrozili branku, kterou hájil Michal Moravec. Ten však opět dokázal šance soupeře likvidovat. Našim se nedařilo tvořit hru, ani v přesilovkách (hráli dokonce krátce i 5 na 3) se moc nedostali k tomu, aby ohrozili soupeřovu branku. Soupeř měl v první třetině také možnost hrát přesilovou hru, našim se naštěstí podařilo odolat. Gólu jsme se však v této třetině nedočkali.

Druhá třetina už byla z naší strany trochu lepší. Možná tomu napomohlo i to, že se soupeř ujal vedení. Právě po obdrženém gólu se hráči Klášterce vzpamatovali a dvěma góly dokázali skóre otočit.

Třetí třetina měla podobný průběh jako ta první. Našim se opět nedařilo tvořit hru a navíc museli odolávat dvěma přesilovkám soupeře, což se jim naštěstí podařilo. Důležitý byl závěr 14. minuty, kdy se Klášterci podařilo navýšit svůj náskok na 2 branky. Tento náskok pak dokázal úspěšně udržet až do konce utkání a mohl si připsat do tabulky další 2 body. Ale bylo to opravdu vydřené vítězství.

Další utkání hraje Sokol Klášterec 14.11.2015 od 16:15 proti silným Tatenicím a s tím, co předvedl proti Buldokům, by proti takovým soupeřům, jako je právě Tatenice, určitě neuspěl. Necháme se překvapit.

Sokol Klášterec - ATH Buldok Česká Třebová 3:1 (0:0 2:1 1:0)
Branky: Josef Rous, Pavel Michalička, Petr Křivohlávek
Hráno: 31.10.2015 od 20:45