Klášterec nad Orlicí 34, Klášterec nad Orlicí, 561 82, IČO: 61234699, č.ú.: 123127888 / 0300

Nejbližší akce HOKEJ

Žádné události

Video záznamy Hokej

Pěkný hokej, štěstí chybělo: Sokol Klášterec - Tatenice 1:2

Dne 14.11.2015 nastoupili hokejisté TJ Sokol Klášterec nad Orlicí ke svému šestému utkání 3. ligy 1. kola soutěže Holba LHL. Jeho soupeřem byly silné Tatenice, tým, se kterým se Klášterec utkal již v loňské sezóně ve 2. kole. Tento duel skončil krutou porážkou 0:6, Klášterec chtěl tedy tomuto soupeři tuto porážku vrátit s úroky. A jak to dopadlo?

Hned od začátku se hrál vyrovnaný hokej, i když Tatenice si vytvořila šancí trochu více. Z jedné se jí dokonce podařilo otevřít skóre. To Klášterec měl možnost hrát v první třetině dvakrát přesilovou hru, ale ani jednu se mu bohužel nepodařilo využít......

Ve druhé třetině pokračoval vyrovnaný hokej na obou stranách. Přesilovou hru si tentokrát zahrál soupeř z Tatenice, Klášterec se naštěstí dokázal ubránit a v poslední minutě vyrovnal, autorem branky byl Pavel Michalička.
Ve třetí třetině držely oba týmy dlouho nerozhodný stav. Klášterec měl několik příležitostí strhnout vedení na svou stranu, ale při zakončení mu právě chybělo štěstí (jedna střela dokonce skončila na tyči). Bohužel soupeř měl toho štěstí více, protože necelé dvě minuty před koncem rozhodl o svém vítězství 2:1. Klášterci se tedy odplata nevydařila.

Příští utkání hraje Sokol Klášterec ve čtvrtek 26.11.2015 od 19:15, soupeřem bude tým HC Horní Čermná. S tímto soupeřem už jedno utkání sehrál v sezóně 2013/2014, bohužel z tohoto utkání odešel poražen. Takže necháme se překvapit, co proti tomuto soupeři předvede v letošní sezóně.

Sokol Klášterec - Tatenice 1:2 (0:1 1:0 0:1)
Branka: Pavel Michalička
Hráno: 14.11.2015 od 16:15