Nejbližší akce HOKEJ

Žádné události

Video záznamy Hokej

Štěstí bylo proti, rozhodčí byl proti: Sokol Klášterec - Sršni Zábřeh 2:3

Dne 8.12.2015 nastoupili hokejisté TJ Sokol Klášterec nad Orlicí ke svému osmému utkání 3. ligy 1. kola soutěže Holba LHL. Jeho soupeřem byl tým Sršni Zábřeh, s nímž Klášterec také jedno utkání sehrál, rovněž v sezóně 2013/2014. Utkání jsem točil a bohužel jsem natočil porážku 1:6.

První třetina se dala považovat za vyrovnanou, chvíli byli v náporu Sršni, chvíli Klášterec. Říká se, že kdo dá první gól, bude na tom lépe. A po první třetině byl na tom lépe Klášterec, protože dokázal skóre otevřít. Pokud se ptáte, proč spousta hráčů klopýtala a padala na led, tak to bylo způsobeno horší kvalitou ledu.

Ve druhé třetině dostal Klášterec možnost zahrát si přesilovou hru, tu ale bohužel nedokázal využít. A zhruba v polovině třetiny v rozmezí čtyř minut soupeř otočil skóre, když nejdříve unikl útočník po pravém křídle a poté naši hráči nepochopitelně nechali soupeře dorážet místo toho, aby odpálili puk do bezpečí. Sršni poté ještě dostali také možnost hrát přesilovou hru po hodně sporném faulu Milana Faltuse, naštěstí Klášterec dokázal odolat.

Ve třetí třetině Klášterec napnul všechny síly a hodně se tlačil k soupeřově bráně. Jenže štěstí při zakončení šancí bylo proti nim a navíc museli čelit soupeřově přesilovce, kterou naštěstí přežili bez úhony. A z jednoho protiútoku se soupeř bohužel trefil. Klášterec se však nevzdal a vstřelil kontaktní gól. A právě ten ho opět posadil na koně. Jenže utkání v této třetině hodně ovlivnil rozhodčí. Sice umožnil Klášterci hrát přesilovou hru, ale vzápětí neodpískal asi dva fauly, po jednom z nich se měl jet nájezd. V tomto utkání nakonec brali oba dva body Sršni.

Příští utkání hraje Sokol Klášterec v pondělí 21.12.2015 od 20:15, soupeřem bude tým AVX Lanškroun. I tomuto soupeři má Klášterec co oplácet, protože s ním v sezóně 2013/2014 také sehrál jedno utkání a utrpěl v něm porážku 0:6.

Sokol Klášterec - Sršni Zábřeh 2:3 (1:0 0:2 1:1)
Branky: Milan Bednařík, Jaroslav Keprta
Hráno: 8.12.2015 od 21:45