Klášterec nad Orlicí 34, Klášterec nad Orlicí, 561 82, IČO: 61234699, č.ú.: 123127888 / 0300

Nejbližší akce HOKEJ

Žádné události

Video záznamy Hokej

Perfektní důraz a bojovnost: Sokol Klášterec - AVX Lanškroun 3:1

Dne 8.12.2015 nastoupili hokejisté TJ Sokol Klášterec nad Orlicí ke svému devátému utkání 3. ligy 1. kola soutěže Holba LHL. Soupeřem byl tým AVX Lanškroun, se kterým se Klášterec v sezóně 2013/2014 rovněž potkal. Utkání tehdy skončilo krutým výpraskem 0:6.

Hra Klášterce byla zpočátku hodně rozpačitá, spíše hrozilo AVX, ale postupem času se Klášterec chytil a ve 13. minutě otevřel skóre. Poté dostal ještě možnost hrát přesilovou hru, tu ale nevyužil. Po první třetině tedy platil stav 1:0.

Protože dva hráči týmu AVX Lanškroun, Pavel Bosák a Petr Jelínek, slavili významné životní jubileum, poblahopřáli jim všichni hokejisté i rozhodčí, který jim poté předal balíčky (bohužel jsem záznam spustil příliš pozdě). Hned ve 2. minutě měli hokejisté Klášterce velkou možnost zvýšit náskok, ale trefili pouze břevno. Soupeř bohužel o dvě minuty později vyrovnal při hře 4 na 4. Vzápětí dostal možnost hrát necelou minutu v početní převaze 4 na 3, poté klasicky 5 na 4, ale Klášterec se dokázal ubránit. Poté se šance střídaly na obou stranách, AVX v jedné z nich nastřelilo tyč, ovšem Klášterec v 19. minutě opět strhl vedení na svou stranu.

Ve třetí třetině si soupeř z Lanškrouna vytvořil několik málo vyložených příležitostí ke skórování, ale buď je zlikvidoval brankář Michal Moravec (jednou měl obrovské štěstí, protože za ním zvonilo břevno), nebo skončily mimo branku. Jinak v této třetině dominoval Klášterec, který byl neustále v náporu, i během dvou přesilových her, které však nedokázal využít. V 15. minutě byl za svůj důraz a za svou bojovnost odměněn třetím uklidňujícím gólem. Předvánoční utkání se tedy podařilo na výbornou a Klášterec díky tomu získal do tabulky velmi důležité 2 body.

Sokol Klášterec - AVX Lanškroun 3:1 (1:0 1:1 1:0)
Branky: Martin Fogl 2, Jaroslav Keprta
Hráno: 21.12.2015 od 20:15