Nejbližší akce HOKEJ

Žádné události

Video záznamy Hokej

Druhé vítězství v řadě: Sokol Klášterec - Wild Band Zábřeh 4:3

Dne 9.12.2014 nastoupili hokejisté TJ Sokol Klášterec nad Orlicí ke svému poslednímu utkání v 1. kole soutěže Holba LHL. Tentokrát ho čekal tým Wild Band Zábřeh, který byl veden jako domácí. Hned na cestě do Lanškrouna postihl některé hráče problém s autem, protože na křižovatce na Nekoř jim došla nafta, takže museli zkontaktovat brankáře Michala Moravce (který vezl mě a Milana Bednaříka), aby je odtáhl na čerpací stanici u Šedivce. Mohla se z toho klidně dát pořídit fotografie s popiskem: „Sokol Klášterec si jede pro dva body“. A věřte nevěřte, naši hokejisté ty dva body opravdu ZÍSKALI!

Přitom první třetina pro ně nezačala dobře, protože asi v polovině 2. minuty proklouzl puk brankáři mezi betonem a rukou a Klášterec prohrával 0:1. Na přelomu 3. a 4. minuty se jim však podařilo vyrovnat. Od té doby se na obou stranách střídaly šance, ale do konce třetiny gól nepadl.
Ve druhé třetině si Klášterec dokázal vypracovat dokonce dvoubrankový náskok, ale o ten záhy přišel, protože nejdříve hráč Wild Bandu č. 11 nádhernou střelou snížil a poté asi dvě minuty před koncem třetiny jeden z hráčů došťoural puk do branky poté, co se brankáři odrazil od betonu k tyčce na brankovou čáru. Po dvou třetinách bylo tedy skóre nerozhodné 3:3.
Klášterec se hodně trápil s proměňováním šancí, které si vypracoval, soupeř jich však měl také hodně, ale buď je také zahodil, nebo jim je zlikvidoval výborně chytající brankář Moravec. Z vítězství se nakonec radoval Klášterec, protože necelých pět minut před koncem řádné hrací doby vstřelil gól na 4:3 a tento stav se mu podařilo uhájit (navíc zbývající dvě minuty hrál v početní převaze). Mohl si tak podruhé poslechnout skladbu od skupiny Queen „We Are The Champions“.
Pro náš tým to bylo v Holba LHL druhé vítězství v řadě (celkově již třetí) a to tu ještě nebylo.
Další utkání hraje Sokol Klášterec 16.12.2014 od 19:45 proti týmu Sloni Dolní Morava, bude to první utkání 2. kola soutěže, takže pokud máte zájem, přijeďte do Lanškrouna fandit.

Sokol Klášterec - Wild Band Zábřeh 4:3 (1:1 2:2 1:0)
Branky: Miloš Rous, Milan Faltus 2, Milan Bednařík
Hráno: 9.12.2014 od 20:00