Hokejový oddíl

Žádné události

Video záznamy Hokej

HOKEJOVÝ TURNAJ "O Žamberskou orlici" zahajuje

Dlouho očekávané zahájení hokejového turnaje "O žamberskou orlici" je tady! V Žamberku konečně opravili chlazení, a tak krom jiného mohou zahájit hokejoví amatéři svůj turnaj. Naši hokejisté letos předvádějí relativně dobré výkony v Lanškrouně a všichni věří, že s pořádnou fanouškovskou podporou předvedou v Žamberku ještě lepší výsledky a třeba potrápí i favority.
Zahajuje se skoro již tradišně se Sokolíky Rokytnice, a to ještě před Vánoci. Druhý zápas byl nalosován poněkud nešťastně těsně před začátkem Štěpánské. Prestižní derby s Kunvaldem se hraje hned po vystřízlivění ze silvestrovských přípitků a náročný bude rovněž poslední lednový víkend, kdy hrajeme v pátek a znovu v neděli.
Věříme, že klášterečtí fandové tradičně vytvoří v Žamberku vynikající atmosféru a poženpu naše hráče k tabulkovým výšinám!
Kompletní rozlosování i samostatný přehled našich zápasů je v přílohách.