Nejbližší akce HOKEJ

Žádné události

Video záznamy Hokej

Zprávy z hokeje + video Sokol Klášterec - Wild Band Zábřeh 3:3

Po delší pauze informujeme o dalších zápasech a výsledcích našeho hokejového mužstva Sokola Klášterec. U lanškrounské soutěže čerpáme hlavně z krátkých referátů správce soutěže, zápas se Zábřehem podrobněji popsal K. Gregor. Ze žamberských zápasů pak nemáme informace skoro žádné, naši hokejisté jsou na ně totiž  hodně skoupí.

Lanškrounská hokejová liga:

Naposledy jsme informovali o prvním zápase druhého kola z 16.12 proti Slonům z D. Moravy, který jsme prohráli 2:5. Pak byla více jak třítýdenní pauza, další zápas jsme hráli až 9.1. Po prvním kole soutěže jsme ve 4. lize skončili s 3 výhrami a 2 remízami z 9 zápasů sedmí s 8 body a skóre 26:36. Není to excelentní výsledek, ale v Novém roce se nám v druhém kole soutěže v nejslabší skupině E dařilo ještě méně. Posuďte sami:
Tatenice - Klášterec n. Orl. 6:0 (2:0, 2:0, 2:0). Pátek 9.1. v 17.30. Tatenice byla lepším týmem a strůjcem jejich výhry byl brankář Hegr, který vychytal všechny šance Klášterce, který se sice snažil, ale nedařilo se mu vůbec nic.

CGT Light Lanškroun – Klášterec n. Orl. 5:2 (0:2, 2:0, 3:0). Úterý 13.1. v 21.30. Do nočního zápasu Klášterec vlétl jak uragán, během 17 vteřin měl 3 nebezpečné střelecké pokusy. Dařilo se mu i potom a dvojgólové vedení v 15. minutě slibovalo překvapení. Jenže ve druhé třetině CGT srovnalo stav. Rozhodlo se až v posledních dvou minutách hry, kdy po chybách v obraně CGT light třikrát skórovalo.
Naše branky: Musil, Kavka ml., asistence: Král.

Wild Band Zábřeh – Klášterec 3:3 (1:0, 0:0, 2:3). Úterý 27.1. v 21.30. V dalším nočním zápase zkušenější Wild Band narazil na houževnatý Klášterec, který bojoval o každý metr ledu. V 15. minutě se Zábřeh ujal vedení, další gól, vyrovnávací, dal Bednařík až ve 2. minutě 3. třetiny. Jenže v 52. min. po naší hrubé chybě se W.B. opět ujal vedení. Zajímavá a dramatická byla poslední tříminutovka. Milan Bednařík, který byl u všech branek svého týmu, na začátku 18. minuty gólově přihrál Vybíralovi a za minutu zavěsil vedoucí gól sám. Jenže W.B. se ale ještě vzchopil, využil další naši hrubku a v poslední minutě stihl srovnat. Takže nakonec zklamání. Teprve ve 4. zápase druhého kola soutěže jsme získali nějaký bod, a to se soupeřem, kterého jsme v 1. kole porazili 4:3 a nyní nám chtěl porážku vrátit.
Branky: Bednařík 2, Vybíral. Asistence: Faltus M. 2, Bednařík.

Další zápasy:
10.2. úterý v 21.30 – AHK Jedlí
17.2. úterý v 21.00 – Buldoci Česká Třebová (hraje se na stadionu v České Třebové)
21.2. sobota v 15.15 – Černovír

O Žamberskou orlici:

Sledovat tuto soutěž je složitější. Rozlosování ze začátku sezony neplatí, již 3 zápasy byly odloženy, další přeloženy na jiný termín. Důvodem je zpravidla špatné počasí, na kterém je provoz nezastřešeného stadionu závislý, ale někdy i technické problémy. Naštěstí se to zatím vcelku dobře doplňuje s volnými týdny v lanškrouně. Nikdo však zřejmě neví, kdy se odložené zápasy odehrají a jaký vlastně bude systém soutěže.
Naši na tomto turnaji hrají zpravidla posíleni i o některé přespolní hráče. Výsledkově se zatím daří o něco lépe než v Lanškrouně. Zde je přehled výsledků:

Sokolíci Rokytnice, 19.12. - odloženo,

Klášterec - Sloni D. Morava 5:2 (1:0,3:1,1:1). Hráno hned po Štěpánské v so 27.12 v 21.00. Zajímavostí utkání bylo naše střídání brankářů v půli zápasu, kdy Křen nastoupil místo zraněného Moravce.

Klášterec - HC Červená Voda 5:2 (1:1,1:0,3:1). Hráno po Silvestru, v pa 2.1. v 19.00. První polovina zápasu byla z naší strany křečovitá, na ledě jsme se hledali, od 1. minuty jsme prohrávali 0:1. Ale pak jsme otočili na 4:1 a výsledek si pohlídali. Hattrick se podařil Kratochvílovi, z toho 1 branka z trestného střílení.

Autoneum Hnátnice, Ne 4.1. - odloženo,

Klášterec - Letohradští jeleni 3:4 (1:2,0:2,2:0). Hráno v Ne 11. 1. v 19.00, první prohra.

Skoal Líšnice Pá 16.1. - odloženo,

Klášterec - Blue Boys Štíty 3:5 (2:2,1:1,0:2), Ne 25.1. v 19.00. K tomuto utkání víme jen to, že vedoucí mužstva se jal v  zápase hraném o 2 hodiny dříve dělat rozhodčího a po ráně pukem si odnesl 6 stehů na okem.

Další zápasy: Pátek 6.2. v 17.00 Slámožrouti, neděle 8.2. v 19.00 Bleskosvodi. Příjďte se do Žamberka podívat a zafandit.