logo hokej

Nejbližší akce HOKEJ

Žádné události

Video záznamy Hokej

První čisté konto v lanškrounské lize: Sokol Klášterec - ATH Buldok Česká Třebová 9:0!

Dne 17.2.2015 nastoupili hokejisté TJ Sokol Klášterec nad Orlicí ke svému šestému utkání ve 2. kole soutěže Holba LHL. Soupeřem byl tým ATH Buldok Česká Třebová. Tento tým v 1. kole podlehl Klášterci 1:2, proto se mu chtěl za tuto porážku pomstít. Hrálo se na zimním stadionu v České Třebové, protože v lanškrounské hale se současně hrálo utkání A skupiny, Králíky - Turci.
První třetina se dala považovat za vyrovnanou, Klášterec si však během ní dokázal vypracovat dvoubrankový náskok. Ve druhé třetině pak spustil kanonádu a v polovině utkání prohrávali Buldoci již 0:7. A aby toho nebylo málo, ve 12. minutě inkasovali poosmé. Do konce třetiny pak již gól nepadl. Ve třetí třetině Klášterec snížil obrátky a povolil Buldokům vypracovat si nějaké vyložené šance. Ty však skončily buď mimo, nebo je zlikvidoval gólman Michal Moravec. Každý z týmů dostal také příležitost zahrát si přesilovou hru, dvakrát se dokonce hrálo ve čtyřech na obou stranách. Jednu přesilovku dokázal Klášterec necelou minutu a půl před koncem utkání využít ke vstřelení devátého gólu. Skóre 9:0 se pak již nezměnilo a gólman Moravec se mohl poprvé radovat z vychytaného čistého konta v lanškrounské lize.

TJ Sokol Klášterec nad Orlicí - ATH Buldok Česká Třebová 9:0 (2:0 6:0 1:0)
Branky: Faltus 2, Král 3, Hofman, Kavka 2, Miloš Rous
Hráno: 17.2.2015 od 21:00