Nejbližší akce HOKEJ

Žádné události

Video záznamy Hokej

Nepovedený vstup do nové sezóny: Sokol Klášterec - Rafani: 3:6

Kolotoč téměř 400 zápasů LHL se zase roztáčí a věříme, že se zas díky covidu nezastaví.

Poslední dohraná sezóna se velice vydařila a tak jsme byli plní očekávání. Po dlouhé pauze byla vidět velká chuť si zahrát a do zápasu jsme vletěli s velkou vervou a po první třetině se ujali vedení 2:0.

Fotogalerie ze zápasu

Ve druhé třetině to začalo na hřišti pěkně jiskřit a soupeř zaskočený průběhem hodně přitvrdil (často za hranicí pravidel). Náš tým se bohužel nechával často vyprovokovat a oplácel. Trestná lavice tak byla na obou stranách téměř po celou dobu hry obsazena.

Soupeři se díky nedůrazu, chybám naší obrany a dávce štěstí podařilo postupně náskok smazat. Hra byla hodně kouskovaná častými pěstními souboji a na vyloučené do konce utkání to bylo 1-1. Takový průběh více vyhovoval soupeři, který se postupně ujal vedení 3:4. Snaha o vyrovnání ve třetí třetině však hrála do karet zkušeného soupeře, který často naší obranu přečísloval a postupně navýšil svůj náskok na konečných 3:6.

Po slibném začátku se tedy vstup do nové sezóny nevydařil a nezbývá než doufat, že si spravíme chuť v dalším velmi těžkém zápase.