Hokejový oddíl

Žádné události

Video záznamy Hokej

Cenný skalp favorita: Sokol Klášterec - Třebovice: 4:3

Druhý zápas sezóny nám vyšel o poznání lépe a proti favoritovi jsme si spravili chuť po nevydařeném vstupu do sezóny.

Hned od začátku se hrálo ve velkém tempu a hra byla velmi vyrovnaná. Tentokrát se hrálo velmi čistě a tak hra rychle plynula. Po celý zápas to bylo vždy pouze o jednu branku a ve druhé polovině třetí třetiny jsme byli ve vedení 3:2. Soupeři se však podařilo ještě před koncem srovnat krok. Už to vypadalo na cennou a oboustraně zaslouženou remízu, i když více šancí bylo asi na našich hokejkách. Jak už to tak v hokeji bývá, tak je potřeba hrát naplno do poslední vteřiny a to se nám vyplatilo. 15 vteřin před koncem zápasu se po samostatném úniku Filipa Bartoše (2+1) podařilo překlopit výsledek na naší stranu a první tři body do tabulky jsou doma.