Klášterec nad Orlicí 34, Klášterec nad Orlicí, 561 82, IČO: 61234699

Hokejový oddíl

logo hokej

Nejbližší akce HOKEJ

Žádné události

Video záznamy Hokej

Tři spasitelé: Sokol Klášterec - CGT Light Lanškroun 6:2

Dne 27.11.2016 nastoupili hokejisté TJ Sokol Klášterec nad Orlicí ke svému devátému utkání 3. ligy 1. kola soutěže Holba LHL. Čekal na ně již tradiční soupeř, tým CGT Light Lanškroun. Tento tým měl Klášterci co oplácet, protože v loňské sezóně mu podlehl 1:6. V letošní sezóně se mu však vůbec nedaří a před tímto utkáním byl zatím v tabulce 3. ligy na posledním místě s jedním bodem. Pro Klášterec by to tedy mohlo být snadné, ovšem opak byl pravdou.Utkání bylo vyrovnané, šance se střídaly na obou stranách. Z jedné z nich se Klášterec v 6. minutě dostal do vedení. Ovšem radoval se jen pár vteřin, protože bylo bleskově vyrovnáno po hrubce obrany. Klášterec dostal možnost zahrát si přesilovou hru a tu dokázal využít ke vstřelení druhého gólu. To bylo asi v polovině první třetiny. Vypadalo to, že by si borci Klášterce mohli udržet tento hubený náskok do konce této třetiny, jenže na konci 19. minuty zase ujel jeden z rychlých hráčů CGT a prostřelil gólmana Moravce. Takže po první třetině byl stav nerozhodný 2:2.

Druhou třetinu začal Klášterec výborně a hned v 2. minutě znovu odskočil do vedení. Jenže místo toho, aby svůj náskok zvýraznil, začal více kupit chyby a CGT Light toho využíval k ohrožování svatyně Klášterce. Naštěstí všechny šance dokázal gólman Moravec zlikvidovat, i přesto, že měl bolesti v zádech. Do konce třetiny již gól nepadl.

Třetí třetina již byla povedenější než ty předchozí dvě, Klášterec v ní dokázal vstřelit 3 góly, z toho jeden v oslabení. Soupeř z Lanškrouna tak dostal stejně jako v loňské sezóně šestigólový výprask. Spasiteli Klášterce byli Ladislav Šplíchal (3 + 1), Jarda Keprta (2 + 1) a Milan Bednařík (1 + 1).

Bohužel na rozpisu zatím není další utkání Sokola Klášterec uvedeno, takže kdy se bude hrát, zatím není známo.

Sokol Klášterec - CGT Light Lanškroun 6:2 (2:2 1:0 3:0)
Branky: Ladislav Šplíchal 3, Jaroslav Keprta 2, Milan Bednařík
Hráno: 27.11.2016 od 21:15

ZÁZNAM UTKÁNÍ:

1. třetina2. třetina3. třetina