Absencí bylo přespříliš: AZAS D. Čermná - Klášterec 4:0

V minulých dvou kolech  jsme předvedli solidní výkon a v minulém zápase s Třešňovcem navíc jednoznačně zvítězili 4:0. O to většího zklamání se hráči i fanoušci dočkali tuto sobotu 1. října.

Nedá se říct, že by hráči tento zápas podcenili nebo odflákli. Výmluvný je především pohled na sestavu. Chybí v ní nejen dlouhodobí marodi Tomáš Bartoš, Michal Rous a Roman Kalous, ale také Mitvalský, Janeček, Hůlka a až na druhou půli přijel Křen. Prvnímu nevyhovují zápasy v sobotu, druhý se bohužel rozhodl už ukončit podzimní sezonu, třetí se zranil a ani Míra Křen se nemohl uvolnit dřív z práce. Kvůli práci chyběl i Moravec. nepřítomen byl i Honzák. A tak musel bez tréninku nastoupit na celý zápas Šroler, v základu byl Šimek a Franěk, Michalička se zkusil přecvičit na předstopera, na lavičce pouze Lukáš Kalous.

Hráči nic předem nevzdávali, jenže po chybách obrany byl zápas de facto rozhodnut už po necelé půlhodině hry. Šimek ve 14. minutě trefil jen tyč a pak domácí využili svoji převahu. Mezi 19. a 27. minutou  trefili hned 3x, z toho dvakrát po naší špatně zahrané standardní situaci a rychlém protiútoku domácích do odkryté obrany. Druhý poločas byl z naší strany o něco lepší, jenže po vyloučení domácího hráče po opakované žluté jsme hned obdrželi čtvrtou branku a šlo jen o to důstojně to dohrát.

Další zápas se hraje v neděli. A tak věřme, že to umožní mít čas na fotbal více hráčům, že se snad uzdraví aspoň jeden další hráč, a před vlastním publikem nezapomeneme hrát co nejlépe. Při pohledu na tabulku je zřejmé, že body ze zápasu s Boříkovicemi jsou povinné, jinak bychom na jaře mohli řešit dosti nepříjemné problémy.

Sestava: Hruša – Nekoranec, Kučírek, Michalička, Franěk (78. L. Kalous) – Šimek (67. Křen), J. Bartoš, P. Fišer, M. Fišer – Šroler, Sabota
Připraveni:  L. Kalous, Křen (v II. poločase)
Trenér: M. Černoch               Vedoucí mužstva: L. Černoch
Branky:
Rozhodčí: Šejna – Budina, Kolář
ČK: 1:0      ŽK: 2:2              Diváků:

Jak šly minuty:
4. Domácí únik po levém křídle, Hruša chytá, vzápětí únik na druhé straně v podání M. Fišera a domácí brankář také na místě.
11. Přímý kop domácích do vápna, Hruša chytá střelu hlavičkou
12. Střela domácích z malého vápna – vysoko nad!
13. Nedorozumění v naší obraně, střela těsně vedle
14. Atak našich, Šimek proniká, ale trefuje jen břevno
15. Přímý kop P. Fišera a dorážku Honzy Bartoše vyráží brankář na roh.
16. Žlutá karta Nekoranec a přímý kop.
19. Domácí útočník Marek jde sám na gólmana a je úspěšný – 1:0
22. Další rána domácích
26. Roh domácích a z dorážky branka – 2:0
27. zkáza dokonána, po chybě naší obrany – 3:0
30. domácí v laufu, získávají roh, míč projde vápnem vedle branky
33. Naši naopak zuby nehty brání i za cenu žlutých, teď M. Fišer. Následný přímý kop jde do náruče brankáře Hruši.
41. Hruša vyráží další střelu
42. Další gól domácích neuznán pro ofsajd

47. Sabota prokličkoval do vápna, rána těsně vedle
52. ŽK pro domácí, přímý kop Kučírka končí na obranném valu
55. Další snaha našich, přihrávka na P. Fišera, centrr do vápna a z dorážky jen roh.
57. Domácí spalují další jasné šance, centr zleva do vápna a hlavička nad.
63. Druhá žlutá domácímu Markovi za 11 minut (zakopnutý míč) = červená.