21 dub 2024 16:00

Černá série pokračuje: Rybník - Sokol Klášterec 4 : 0

Na utkání do Rybníka jsme odjeli opět v hodně improvizované sestavě, oproti minulému zápasu chyběli O. Kučírek, J. Bříza a P. Michalička, se sebezapřením nastoupil M. Fišer. Proto jsme nastoupili s úplně novou stoperskou dvojicí Filip Brůna a Martin Skalický a s M. Fišerem na hrotu.

Na hrbolatém hřišti to byl spíše boj a první poločas se odehrával spíše ve středu hřiště, šance se nerodily a několik střel na obou stranách bylo nepřesných nebo nedůrazných, takže s nimi neměli brankáři problémy. Když už se zdálo, že poločas skončí bez branek, domácí udeřili, když po našem autu na polovině domácích došlo ke ztrátě míče a domácí nás z rychlé-ho brejku potrestali – 1 : 0.

Na začátku druhého poločasu jsme si vytvořili největší šanci utkání, když M. Fišer krásně uvolnil J. Preclíka, ale ten sám ....

před brankářem trefil jen jeho nohu. A tak platilo staré pořekadlo „nedáš – dostaneš“, když domácí v 55. minutě po rohu do malého vápna skórovali hlavou podruhé – 2 : 0. Poté se hra odehrávala opět mezi vápny bez větších šancí, několik závarů před naší brankou jsme vyřešili, my jsme podnikli několik rychlých protiútoků, ale bez větší šance. Za zmínku stojí 72. minuta, kdy domácí po naší ruce ve vápně zahrávali pokutový kol, ale domácí hráč branku přestřelil. O osudu utkání bylo rozhodnuto v 81. minutě, když po chybné rozehrávce K. Jireše od naší branky domácí vstřelili do polo prázdné branky třetí gól – 3 : 0. Poté jsme už na zvrat neměli a domácí uzavřeli v poslední minutě na konečných – 4 : 0.

Příští zápas sehrajeme v neděli 15. 5. 2022 od 16:00 hodin na domácím hřišti s mužstvem Řetové.

Rybník - T. J. Sokol Klášterec n. Orlicí  4 : 0 (1:0)

Hráno: Sobota 7. 5. 2022 v 16:00

Sestava:  K. Jireš  – J. Králík (61. Š. Dragonides), F. Brůna (65. O. Nečas), M. Skalický, M. Bílek - J. Preclík, P. Sabota, P. Fišer (K), J. Franěk - Martin Sabota (70. Zd. Rous), M. Fišer (87. J. Faltus)

Připraveni: nikdo

Trenér: Michal Preclík                      Vedoucí mužstva: Michal Černoch

Branky: 2x Petran, Klazar, Horák

Rozhodčí: Saňák – Šindelář, Koudelka        ČK: 0:0          ŽK: 0:1 (P. Sabota)   Diváků: 200