Klášterec nad Orlicí 34, Klášterec nad Orlicí, 561 82, IČO: 61234699

Fotbalový oddíl

logo fotbal

Nejbližší akce FOTBAL

Žádné události

Video záznamy Fotbal

Zimní přestávka není selankou

Ahoj, všem fanouškům, fanynkám, též chuligánům.
Hlásíme se s průběžnými informacemi o probíhající zimní přestávce.
Sezónu jsme zahájili výroční Valnou hromadou v sokolovně 1.2. Kromě brigád, hospodaření a konání zábav (velikonoční zakončíme rockotékou!) a Rock-sport party se samozřejmě mluvilo o přípravě na jarní sezonu. Vzhledem k nepovedené podzimní bylo o čem mluvit. Pokračování potvrdil trenér Michal Preclik. Hračské změny: Těch mnoho nenajdeme, návrat z hostování hlásí Kubis Faltus , který bude určitě oživením pro naši kabinu. Pokračovat bude Eddy Záleský zatím zapůjčený z Lichkova. Příslib s výpomocí potvrdil brankář Michal Moravec za dlouhodobě zraněného Jindry Dostála. Pozitivní je i návrat Jendy Bartoše a Pavla Saboty do plného tréninku.
Naopak klauzule využil Karel Iker Jireš, .....

který na jaře bude pokračovat v Těchoníně. A taky máme posilu v realizačním týmu kde bude jako vedoucí mužstva působit Zdenál Rous.
Treninkový dril absolujeme v místní sokolovně, též nás můžete potkávat v ulicích Klášterce, dále je v plánu UMT v Libchavách, fitko pod vedením Bara Jurcanova a také 3 přátelská utkání. Termíny zde: neděle 23. 2. UMT Letohrad 15:00 proti AFK Kunvald,
neděle 8. 3. UMT Letohrad 15:00 proti Žamberku a  další neděle 15.3. UMT Lanškroun 15:00 s Albrechticemi.
Za sebou máme vyhlášený turnaj LIGA Mistrů VE TŘECH Vol.4 v místní sokolovně. 13 družstev o 4 hráčích předvádělo lité boje od 9. hodiny ráno až do finálového boje pozdě odpoledne. Za solidní účasti diváků nestačili 3 sudy iontového nápoje...

Doufáme, že tohle vše pomůže k záchraně v okresním přeboru. Úkol to však nebude zdaleka lehký, spíše naopak. S vámi, fanoušky, v zádech to ovšem bude povzbuzení. Spolu to zvládneme. První mistrovské utkání nás čeká 22.3. od 15:00 na domácí půdě. Uvidíme, jestli nepřijde pozdní zima, zatím se zdá, že hřiště bude schopné. V termínovém kalendáři už snad žádné změny nebudou, jen zápasy o pouti a o velikonocích jsme přeložili na sobotu.
Těšíme se, nadále na vaši hojnou účast na zápasech. Díky.