Klášterec nad Orlicí - Dlouhoňovice 2:2 (2:1)

IMG_6801Neděle 12. 9. 2010, SOKOL Klášterec n. O. - Dlouhoňovice, 2:2 (2:1)

Po remíze Mistrovic a trochu divoké prohře Kunvaldu se naskytla šance dostat se, v případě výhry, na průběžnou první pozici. Domácí však trestuhodně tuto šanci nevyužili a nakonec byli rádi alespoň za 1 bod.

Hrál se velmi pohledný a kombinační fotbal, který se určitě početnému publiku líbil. Klášterec však nezačal vůbec dobře a hned v prvních minutách po chybě domácí obrany mohli jít hosté do vedení. Rous však útočníka hostí zázračně vychytal. Netrvalo to dlouho a hosté udeřili podruhé a tentokrát již s brankovým vyjádřením 0:1. Domácí obdržená branka probudila a tak přišla rychlá odpověď v podobě branky M. Křena, který hýřil od začátku zápasu aktivitou. Hrálo se nahoru-dolu, domácí však byli v koncovce nebezpečnější, což přineslo ve 23. minutě své ovoce. Opět M. Křen, na dvakrát překonává hlavou trochu nejistého hostujícího brankáře. Druhý poločas začali domácí aktivně a mohli přidat další branky, ale hostující brankář své hráče podržel. Hra se tak začala postupně měnit na tlak hostí, kteří několikrát ohrozili domácí branku, ale Rous byl pozorný. 77. minutě však již neměl šanci, když po rohu srovnávají hosté z voleje na 2:2. Možná v těchto chvílích chyběl na hřišti nemocný Mitvalský. Klášterečtí se ještě snažili nerozhodný stav zvrátit, ale již se jim to díky dobře chytajícímu hostujícímu brankáři nepodařilo. Klášterec - Dlouhoňovice tak nerozhodně 2:2.
Další víkend nás čeká zápas v Rudolticích, kde se nám při zápasech ve 4. třídě nedařilo. Doufejme, že po dvouleté přestávce, v jiné soutěži a novými hráči na hřišti nebude tento komplex fungovat, naopak potvrdíme, že venku se nám letos daří lépe než doma. Po sobotním mistráku se bude pokračovat v neděli v Klášterci duelem svobodných se ženatými. Tentokrát vyhovujeme žádostem hrát dříve než na konci sezony a jsme zvědavi, jak v nabitém zářijovém programu si najdou neregistrovaní hráči čas na tento tradiční mač.

Sestava: M. Rous – O. Kučírek, P. Michalička, J. Hůlka, T. Bartoš, P. Fišer, R. Kalous, T. Janeček, M. Křen, M. Fišer (67. J. Bartoš), P. Sabota

67. střídání domácích - dolů M. Fišer a na hřiště J. Bartoš
68. po centru krásná hlavička hostů, Rous vyráží na roh a z rohu střela do boční sítě