Opět druhá půle: Rudoltice - Sokol Klášterec 3:2 (0:2)

Sobota 17.9.2010 v 16.00, Sokol Rudoltice - SOKOL Klášterec n. O. 3:2 (0:2)

Před týdnem jsme v druhé půli ztratili výhru s Dlouhoňovicemi a do Rudoltic figurujícím na 10 místě jsme jeli získat zpět  body do tabulky pravdy. Ovšem pamatovali jsme na to, že v Rudolticích jsme body ještě nikdy nezískali. A bohužel v zápase dvou rozdílných poločasů tenhle komplex, a možná nejen ten, nás nakonec připravil o vítězství.
Na hřiště již mohl uzdravený Mitvalský a hned se předvedl ve výborné formě. Naopak na lavičce tentokrát zůstal Tomáš Bartoš. Od začátku jsme hráli svou hru, dařilo se v záloze, byli jsme aktivní, dostávali jsme se do šancí. Bohužel opět jich zůstala spousta nevyužita, ale přesto jsme za půl hodiny vsítili dva góly a za stavu 2:0 pro nás šli o přestávce do šaten.
Na hřiště se však vrátilo trochu jiné družstvo. Naši postupem doby „zapomněli“ na pohyb, vázla kombinace, nedařily se osobní souboje. Důsledkem byly góly v naší brance. První hned v 51. minutě, druhý z penalty a nakonec jsme přišli aspoň o jeden bodík, když v 87. minutě jsme dostali třetí gól. Sice z neodpískaného ofsajdu, ale to je v Rudolticích už zřejmě tradicí.
Nálada po zápase byla samozřejmě na bodu mrazu a otázek víc než dost. Je to pořád ještě smůla nebo jde o větší problém? Nejsme zvyklí hrát celých 90 minut naplno nebo snad chybí kondice? Pracuje psychika? Těžko se smiřujeme s tím, že po 1,5 roce samých výher se také někdy prohrává? Byly by dobré změny v sestavě? Jisté je, že III. třída je náročnější  než IV., že nemáme velký výběr hráčů, že některým hráčům se daří méně než dřív. Nezbývá než věřit, že po dalším zápase doma proti Třešňovci, bude zase veseleji. Fotbal jsme hrát nezapomněli!

Sestava:
M. Rous - J. Hůlka, R. Kalous, K. Mitvalský, O. Kučírek – P. Sabota, Janeček (58. T. Bartoš), P. Fišer –M. Fišer,  Michalička (77. J. Bartoš), Křen (77. Šimek)

16. Šanci domácích likviduje Rous
21. Pěkná akce, zatažený míč Mich. Fišer nahrává Křenovi, tomu se letos střelecky daří – 0:1!
24. Máme roh, po něm další a ten končí střelou Kalouse, kterou brankář chytá
27. Roh Rudoltic, po centru další roh a odkop od branky
30. Mitvalský centruje do vápna, zde opět spolupráce M. Fišer - Křen, Míra zakončuje – 0:2!
31. Domácí zkouší odvetu, Rous nadvakrát chytá
39. Přímý kop domácích z 25 metrů, Rous opět nadvakrát chytá
43. Kopeme nepřímý kop, končí odkopem od branky
51. Centr do vápna  jsme nevyřešili a domácí snižují  - 1:2
54. Rous vychytal šanci domácích
56. Střela P. Sabota odvrácena na roh, po něm střílí Kučírek, obránce vyhlavičkoval na další roh a z něj nic.