Fotbal
16 čvn 2024 16:00
Fotbal

Králíky Č.Voda C - Klášterec nad Orlicí 2:1 (0:1)

Po nevydařeném domácím zápase s Rybníkem si chtěli Klášterečtí spravit chuť a získat v Králíkách nějaký ten bod. Bohužel se opět nepodařilo. Klášterečtí byli většinu zápasu lepším týmem. Bohužel se projevila stará známá bolest....proměňování šancí.

Je ale potěšitelné, že naši konečně předvedli konkurenceschopný výkon, který pochválili jak trenér tak např. návštěvníci z Králík.I přes velkou marodku podali Klášterečtí velmi dobrý výkon a po první půli šli do kabin za stavu 0:1. Druhý poločas však rozhodl pokutový kop a opět chyba obrany, která se nenachází na začátku sezóny v nejlepší formě. Můžeme jen litovat mnoha neproměněných šací. Další zápas se hraje opět venku a to v Kerharticích, snad se již podaří navázat na dobrý výkon z Králík a zvýšíme střeleckou produktivitu.

Králíky Červená Voda C - Klášterec n. Orl. 2:1 (0:1)
Neděle 11.9. 14.30

Sestava: J. Hruša – J. Franěk, K. Mitvalský, Š. Nekoranec, P. Michalička, P. Fišer, M. Fišer, J. Hůlka, R. Kalous, P. Sabota, M. Křen

13. roh domácích odkop od brány pryč
16. po narážečce P. Fišera střílí M. Fišer - brankář vyráží na roh - po rohu dává P. Sabota na 0:1
19. nepřímý kop domácích odkop od brány
27. šance domácích, Hruša zachráníl
28. po střele M. Fišera brankář vyráží na roh, po rohu hlavička opět na roh a následně odkop od brány

74. střídání domácích
75. po narážečce P. Fišera střílí M. Křen, brankář vyráží jeho střelu na roh a z rohu nic