Opět se nedařilo: Kerhartice - Klášterec 3:1 (1:0)

Podzimní mizérie pokračuje. Klášterečtí fotbalisté se v podzimní fázi sezóny nenacházejí v optimálním rozpoložení a řada zranění tomu také nepřidává. Pohled na tabulku nevypadá zrovna nejlépe...poslední místo s hodně nelichotivým skóre.

Hned od začátku se domácí pustili do útočení a na naši branku se valil jeden útok za druhým. Naši se dostali k bráně soupeře až po čtvrthodině hry, kdy se hra trochu vyrovnala. Když už se zdálo, že poločas skončí plichtou, nařídil rozhodčí penaltu proti nám, kterou domácí využili, naopak ta samá situace o minutu později na druhé straně zůstala bez hvizdu píšťalky.

Nástup do druhé půle naši vůbec nezachytili, po deseti minutách byl stav 3:0 pro domácí. Nervy hráčů pochopitelně byly na pochodu, což rozhodčí ocenil rychle za sebou třemi žlutými kartami. Co platno, že nesprávně odmávané ofsajdy nešlo asi přejít bez komentáře, možná ty řeči pomohly k tomu, že poté rozhodčí trochu „fandil“ nám při pískání faulů. Až v poslední půlhodině, možná díky ukolébání domácích značným náskokem, se Klášterec často dostával k brance domácích a výsledkem bylo nejdříve břevno a pak i branka z penalty. Jenže k otočení výsledku bylo příliš daleko.

Hráči sami nejsou se svým výkonem spokojeni. Chybí pohyb po hřišti, nedaří se střelecky a ani obrana, podle pohledu na skóre v tabulce, nepatří k nejpevnějším. Samozřejmě je znát absence hráčů Tomáše Bartoše, Michala Rouse, Dana Šrolera a nově Romana Kalouse, tedy dvou obránců ze základní sestavy, ale s tím je nutno ve fotbale počítat.
Zatím není důvod panikařit, do konce sezóny je ještě daleko, ale očekávání po loňské sezóně byla přeci jenom trochu větší. Snad se podaří v dalším zápase proti Třešňovci na domácím hřišti získat nějaký ten bod a odrazit se ode dna výsledkové tabulky k lepším výsledkům a předváděné hře.

Kerhartice - Klášterec n. Orl. 3:1 (1:0)
Sobota 17.9. 17.00

Sestava: J. Hruša – O. Kučírek, P. Michalička, J. Hůlka, Š. Nekoranec, K. Mitvalský, P. Sabota, P. Fišer (75. Janeček), M. Fišer, M. Křen (62. Franěk), J. Bartoš

44. po faulu Klášterce nařízen pokutový kop, domácí se ujímají vedení 1:0
45. ta samá situace na druhé straně, s tím rozdílem, že rozhodčí neměří stejným metrem

46. branka domácích 2:0
54. branka domácích 3:0
55. roh domácích a hlavička nad
57. žlutá karta pro M. Křena za řeči
59. střela domácích brankář chytá
60. již druhý chybně odmávaný offside, rozhodčí dává J. Bartošovi žlutou kartu za řeči
62. střídání Klášterce, dolů M. Křen a na hřiště J. Franěk
63. střídání domácích - dvojnásobné
64. žlutá karta pro J. Hrušu za zakopnutí míče
65. po faulu střela, kterou domácí brankář vyráží a následnou střelu již chytá
67. po faulu centruje O. Kučírek, domácí obránce hlavičkuje na vlastní bránu a brankář vyráží na břevno a chytá
69. po akci domácích střela nad
70. faul domácích, J. Bartoš střílí a domácí brankář vyráží a po dalším centru hlavičkuje M. Fišer nad
72. slabá střela Klášterce, s kterou neměl brankář problémy
75. střídání domácích a Klášterce, dolů P. Fišer a na hřiště T. Janeček
78. faul domácích, nařízen pokutový kop, který proměnuje J. Bartoš a snižuje na - 3:1