Nejbližší akce HOKEJ

Žádné události

Video záznamy Hokej

Hodně nepovedený vstup do finálové části Holba LHL

Ve dnech 11.2. a 18.2.2016 odehráli hokejisté TJ Sokol Klášterec nad Orlicí svá první dvě utkání v 5. finálové lize soutěže Holba LHL pod názvem „Holba Kvasnice“. Jejich soupeřem byl v prvním případě tým Sršni Zábřeh, s nímž Klášterec v základní části prohrál 2:3, v druhém případě tým Snakes Dolní Dobrouč, který v základní části hrál ve 2. lize, tudíž byl velmi nebezpečný. Nutno konstatovat, že obě utkání se hokejistům Klášterce hrubě nevydařila. Posuďte sami:

TJ Sokol Klášterec nad Orlicí - Sršni Zábřeh 2:6 (1:1 1:3 0:2)

Klášterec začal výborně a už ve 4. minutě se dostal do vedení. Dostal i příležitost zahrát si přesilovou hru, tu však nevyužil. Poté začali na ledě dominovat spíše Sršni a v 15. minutě vyrovnali stav. Hned na konci 1. minuty druhé třetiny dostal Klášterec druhý gól a krize začala. Nepřesné přihrávky, neproměňování šancí a hrubé chyby, to vše sráželo Klášterec dolů, naopak Sršni byli nahoře. Klášterci se sice podařilo vyrovnat, ale ještě do poloviny utkání se Sršni opět dostali do vedení. A jak dokázali Sršni ve 13. minutě snadno docílit čtvrtého gólu, to jsem absolutně nepochopil. No a ve třetí třetině pokračoval zmar Klášterce, Sršni pohodlně navýšili svůj náskok na čtyři branky a utkání úspěšně dovedli do vítězného konce.
Branky:
Pavel Michalička, Josef Rous
Hráno: 11.2.2016 od 19:15

TJ Sokol Klášterec nad Orlicí - Snakes Dolní Dobrouč 1:5 (1:2 0:2 0:1)

V tomhle utkání předvedl Klášterec v podstatě to samé, co předvedl v předchozím utkání se Sršni ze Zábřehu. A jak uvedl pan Černý na stránkách lanškrounské haly, rozdíl loňských 18 míst v pořadí byl vidět. Snakes o sobě na ledě víc věděli a díky Tomášovi Matějíčkovi, který sehrál svůj nejproduktivnější zápas po delší době (2+2), se i gólově prosadili. Utkání jsem zpočátku točil, ale asi po šesti minutách jsem kvůli příliš nevhodným hlasitým projevům diváků, kteří fandili soupeři, natáčení ukončil.
Branka:
Jiří Fajgl
Hráno: 18.2.2016 od 19:15

Další utkání hraje Sokol Klášterec už v úterý 23.2.2016 od 21:15, jeho soupeřem bude tým HC Sloni Dolní Morava, který v základní části zvítězil 5:4 po neuznaném gólu Klášterce na 5:5. Uvidíme, jak se bude hokejistům Klášterce dařit.