Nejbližší akce HOKEJ

Žádné události

Video záznamy Hokej

Kolektivní výkon opět slavil úspěch: Sokol Klášterec - CGT Light Lanškroun 6:1

Dne 17.1.2016, tedy přesně týden po smolném utkání se Slony z Dolní Moravy, nastoupili hokejisté TJ Sokol Klášterec nad Orlicí ke svému jedenáctému utkání 3. ligy 1. kola soutěže Holba LHL. Soupeřem byl tým, proti kterému se Klášterci vůbec nedařilo, a sice CGT Light Lanškroun. S tímto týmem dokázal Klášterec uhrát pouze jednu remízu, jinak z ostatních utkání vždy odešel poražen. Takže bylo co oplácet.

Od začátku utkání byl aktivnější CGT Light. Vytvořil si obrovský tlak, ale Klášterec jej naštěstí dokázal ustát. V brance měl totiž výborného gólmana Michala Moravce, který dokázal všechny soupeřovy šance pochytat. Některé střely skončily mimo branku, nebo byly zblokovány. A přestože byl Klášterec pod tlakem, dokázal v průběhu první třetiny vsítit dvě branky.

V průběhu druhé třetiny dokázal Klášterec hru vyrovnat a v 7. minutě zvýšil svůj náskok na tři branky. Ve druhé polovině třetiny dostal příležitost hrát v početní převaze, CGT Light se však dokázal ubránit. Tříbrankové vedení po dvou třetinách bylo velice nadějné, zbývalo však ještě 20 minut hry.

Ve třetí třetině Klášterec pohodlně hájil svůj náskok, který navíc v 5. minutě navýšil na čtyři branky. Soupeř z Lanškrouna pak sice dokázal zhruba v polovině třetiny vykřesat malou jiskřičku naděje, ale hokejisté Klášterce mu pak již nic nepovolili a nakonec mu uštědřili výprask 6:1. Nejvíce se dařilo Jardovi Keprtovi, který si připsal hattrick, dále Martinu Hofmanovi, který dva góly dal a na jeden přihrál, a Janu Křivohlávkovi, který se asistencemi podílel na třech gólech. Jeden gól vstřelil Petr Křivohlávek a po jedné asistenci si připsali Pavel Michalička a Milan Bednařík. A všechno to podpořil svým výborným výkonem v brance Michal Moravec.

Další utkání hraje Sokol Klášterec v úterý 26.1.2016 od 21:15 proti týmu Wild Band Zábřeh.

Sokol Klášterec - CGT Light Lanškroun 6:1 (2:0 1:0 3:1)
Branky: Jaroslav Keprta 3, Martin Hofman 2, Petr Křivohlávek
Hráno: 17.1.2015 od 12:30