Klášterec nad Orlicí 34, Klášterec nad Orlicí, 561 82, IČO: 61234699

Hokejový oddíl

logo hokej

Nejbližší akce HOKEJ

Žádné události

Video záznamy Hokej

Poslední žihadlo znamenalo smrt: Sokol Klášterec - Sršni Zábřeh 3:4

Dne 15.1.2017 nastoupili hokejisté TJ Sokol Klášterec nad Orlicí ke svému jedenáctému utkání 3. ligy 1. kola soupeře Holba LHL. Jeho soupeřem byl tým Sršni Zábřeh, se kterým hrál Klášterec již několikrát a ani jednou nedokázal bodovat. Nyní k tomu měl opravdu blízko, ale bohužel i tento pokus nevyšel.V první třetině byl aktivnější spíše Klášterec, který si v jejím průběhu dokázal vypracovat dvougólový náskok. Dostal i jednu možnost hrát přesilovou hru, bohužel si v ní žádnou šanci na navýšení náskoku nevypracoval.

V druhé třetině to byli Sršni, kteří dokázali velmi snadno smazat dvougólové manko. Jenže moc dlouho se z nerozhodného stavu neradovali, protože po jednom vyhraném vhazování v útočné třetině přišla rychlá střela, která překvapila gólmana, a Klášterec opět vedl. Po neproměněné přesilové hře, ve které Klášterec nedokázal trefit branku, však přišla bleskurychle využitá přesilová hra Sršňů a začínalo se opět od začátku.

V třetí třetině pokračovala vyrovnaná hra, hokejisté Klášterce bojovali jako lvi, jenže střely končili buď mimo branku, nebo je pochytal gólman Sršňů. Klášterec měl dvě možnosti hrát s jedním mužem v poli navíc, soupeř jednu možnost, nikdo však svou početní výhodu nevyužil. A hned na začátku poslední minuty třetí třetiny přišlo osudné žahnutí Sršňů, které hokejisty Klášterce v tomto utkání definitivně „usmrtilo“ a Sršňům opět přineslo oba body.

Proti Sršňům se zkrátka nedaří a nedaří. Nedá se nic dělat, je potřeba dále bojovat. Další příležitost získat dva body budou mít hokejisté Klášterce 21.1.2017 v 18:00, čeká je ale velmi náročné utkání, protože jejich soupeřem bude velmi silný tým Snakes Dolní Dobrouč.

Sokol Klášterec - Sršni Zábřeh 3:4 (2:0 1:3 0:1)
Branky: Martin Hofman, David Král, Petr Křivohlávek
Hráno: 15.1.2017 od 16:45

ZÁZNAM UTKÁNÍ:


1. třetina2. třetina3. třetina