Klášterec nad Orlicí 34, Klášterec nad Orlicí, 561 82, IČO: 61234699, č.ú.: 123127888 / 0300

logo sokol

Nejbližší plánované akce

Mladí florbalisté vyrazili k sousedům

         Na konci školního roku jsme se domluvili se Sokolem Kunvald, že si poměříme síly mezi sebou. Celý rok trénujeme, ale žádných soutěží se neúčastníme, tak je vždy taková výzva příjemná.

         Dali jsme dohromady dva týmy Klášterec 1 a Klášterec 2. Kunvald dal dohro-mady týmů 5 a ještě nám dva chlapce půjčil. Je škoda, že když můžeme jet na turnaj, máme nejvíce omluvenek. Týmů bylo tedy celkem 7 a domluvili jsme se, že si zahraje každý s každým. Sokolovna v Kunvaldu je podobně velká jako naše, takže velkého hřiště, kde se hrají mistrovská utkání, jsme se nemuseli obávat. Hráli jsme tři v poli plus brankář dvakrát 3 minuty. Na trénincích zkoušíme střelbu, přihrávky přesně na hokejku, nikdy nepřihrávat před naši bránu, uvolňování atd…. Na turnaji jsme všechny tyto zkušenosti využili při hře. Kluci hráli bezvadně. Přesné přihrávky a vše, co jsme si řekli, dělali na výbornou, z toho samozřejmě bylo spousta šancí a vstřelených gólů. Klášterec 2 skončil na prvním místě a Klášterec 1 na místě třetím.

         Chci tedy moc poděkovat klukům že se zúčastnili turnaje a nabídnout dalším, kdo by měl chuť si jít zahrát, ať přijde. Rádi uvidíme všechny, kteří by si chtěli zpestřit život pohybovou aktivitou. Dále děkuji Kunvaldu a klukům, kteří se tam věnují mládeži, za krásně připravený turnaj a těšíme se, že si ho zopakujeme, tentokrát na naší domácí půdě.

Tomáš Honzák, trenér

Florbal_Kunvald.png