Bažantova loutkářská družina (meotarové divadlo)
22 čvn 2024 17:00
Noc sokoloven - koncert Bombarďák

Orlická amatérská florbalová liga 2015/2016 - 4. kolo

Dne 13.12.2015 nastoupili florbalisté TJ Sokol Klášterec nad Orlicí k dalším dvěma utkání, tentokrát proti týmům FBC Blackburn Rybná nad Zdobnicí a TJ Sokol Letohrad. V sestavě se oproti minulým třem turnajům objevil Jaroslav Franěk a bylo vidět, že se Klášterci začalo dařit.

Sokol Klášterec - FBC Blackburn Rybná nad Zdobnicí 5:0 (2:0)

Utkání se dalo považovat za vyrovnané. Hned v úvodní minutě měl Klášterec možnost hrát přesilovou hru, tu však využít nedokázal. Pak ale ve 4. minutě vstřelil dva slepené góly. Soupeř z Rybné dostal také příležitost zahrát si v početní převaze, a to v poslední minutě prvního poločasu, přesilovku měl tedy rozdělenou přestávkou. Klášterec se však úspěšně ubránil a vzápětí vstřelil svému soupeři třetí gól. A aby toho nebylo málo, na konci 8. minuty přidal Klášterec již čtvrtý gól. S blížícím se koncem utkání se začalo více přitvrzovat, vyplynula z toho využitá přesilovka Klášterce a vzápětí dokonce pětiminutový trest pro rybenského hráče č. 27 za vysokou hůl. Klášterec sice pětiminutovou přesilovku nevyužil, ale mohl se radovat z prvního vítězství a prvního utkání bez obdržené branky.

Sokol Klášterec - Sokol Letohrad 4:0 (3:0)

I v tomto utkání se hrál vyrovnaný florbal a dlouho se čekalo na to, kdy padne první gól. Ten padl až na konci 7. minuty do letohradské sítě. Klášterec pak do konce poločasu přidal ještě dva góly. V 5. minutě druhého poločasu sice gólman Letohradu dokázal vyrazit střelu a následné dvě dorážky, ale poté hráč Klášterce č. 12 předvedl mistrovský kousek a bylo to 4:0. V poslední minutě padl ještě jeden gól, ten však nebyl uznán pro postavení útočícího hráče v brankovišti. Ale Klášterci to vůbec nevadilo, i tak se radoval z druhého vítězství a i v tomto utkání udržel čisté konto.

V příštím kole, které se hraje 20.12.2015, bude Sokol Klášterec hrát tři utkání, a to s týmy Devils Lanškroun (utkání začíná již v 08:00), Fbc Mistrovice a Fbc Letohrad. Doufejme, že se mu opět podaří získat nějaké body do celkové tabulky, zatím je se sedmi body na 10. místě.