logo sokol

Nejbližší plánované akce

Máš natrénováno? Časovka již brzy!

Září je tu a to je znamení, že se přiblížila Horská časovka pro zdatné i rekreační cyklisty, na které rádi přivítáme i historiky co do výzbroje i výstroje, kolečkové běžkaře a bruslaře i koloběžkáře.
Letos nám asi na 2/3 trati opravili silnici, a to tak, že drobné kamenivo je zaježděno do asfaltu, a co se nezajezdilo, to je vysáto silničním vysavačem. Výsledkem je, že štěrk po krajnicích by být neměl, ale povrch je drsnější než obvykle. V zimě si budou řidiči chválit, pro kolečkáře na galusce to ale zrovna žůžo není. A pro kolečkové běžkaře tím spíše ne. Takže prosím, počítejte s tím.
Vše potřebné najdete na přiloženém rozpise. Personál Kašparovy chaty se již těší na Vaší návštěvu, pořadatelé ze Sokola Klášterec na Vaše výkony. Počasí je objednáno, jak jinak, výborné. Přijeďte si zazávodit.