logo sokol

Nejbližší plánované akce

Jarní turistický pochod - přeloženo na 12.6.2021

turistikaVážení turisté.
Plán pochodu, jenž se posunul na sobotu 12. června 2021, je směřován do východní části pohoří Kralického Sněžníku. Start i cít pochodu je v obci Stříbrnice nedaleko Starého Města. Opět jsou připraveny dvě trasy, pro zdatné turisty s délkou 22 km a výstupem na Kralický Sněžník a kratší pro rodiče s nejmenšími nebo méně zdatné s délkou 11 km. Obě trasy je možné dle potřeby zkrátit či variabilně upravit. Trasy vedou přes restaurace (doufejmě, že již bude možní i chvilku posedět) a jednu rozhlednu.

Jak jsem v posledním vydání sokolského newsletteru sliboval, zveřejňuji formulář pro přihlášky na jarní sokolský pochoďák. Princip je stejný jako v loňském roce, tedy ve formuláři. Kdo má raději osobní kontakt, lze se přihlásit osobně a to v kanceláři Živa a.s. u Jindry kalouse, kde bude také možno zaplatit účastnický poplatek. Jelikož pojedeme letos kousek dál, stanovili jsme poplatek pro dospělou osobu na 180,- Kč, děti starší 6 let, studenti do 26 let a důchodci starší 65 let na 100,- Kč. Děti do 6 let mají účast zdarma.
Počet míst v autobuse je omezen na 59 míst, tedy kdo zaváhá, nesedí. Plakáty vyvěsíme nejpozději začátkem května.
Kdo by si chtěl prohlédnou trasy, je možné na tomto odkaze.