logo sokol

Nejbližší plánované akce

Silvestrovský vejšlap

Stalo se již v Klášterci tradicí, že se na Silvestra věnujeme pěší turistice. Nejinak tomu bude letos. Opět Zdeněk Šroler starší vymyslel trasy, které na poslední chvíli upraví podle aktuálního počasí. A otevřených hospod J.

Sraz účastníků v 9.00 u kostela, vyrážíme směr Rokytnice v O. h. Malé občerstvení v Kunvaldě, v Rokytnici opožděný oběd a po něm zajištěna doprava zpět do Klášterce.

Co s sebou? Malou svačinu, oblečení a obutí dle nejaktuálnější předpovědi počasí, znalost nejméně 10 vtipů a nějakou tu korunu.

Ať už vyrazíte na Silvestra s námi, nebo někam jinam s někým jiným anebo nikam, přejeme vám veselý zbytek roku a hlavně pevné zdraví, hodně štěstí a plno osobních i sportovních úspěchů v roce 2023.

Sokol Klášterec n. Orl.