Zábavy, plesy

logo sokol

Nejbližší plánované akce

11 kvě 2024 18:00
Bažantova loutkářská družina (meotarové divadlo)
22 čvn 2024 17:00
Noc sokoloven - koncert Bombarďák

ROCK-sport party KLÁŠTEREC dne 25.7.2015

11040509_686133048185365_2444388639992766833_naI na letošní léto se chystá velká letní zábava, tedy spíše „mikrofest“ ROCK-SPORT PARTY na hřišti v Klášterci. Máme tu 4. ročník, a tak se dá říci, že návštěvníci už vědí, že se mohou spolehnout na poutavý sportovní program odpoledne a na výborné kapely večer.
       Jako obvykle i letos se dlouho přemýšlelo nad sestavením poutavého programu. Oblíbenou neckyádu nechceme dělat každý rok, aby nám zůstala vzácná. Letos navíc máme takové sucho, že místo necek by korytem řeky spíše mohli jet bikeři na kolech.
        Co tedy bude odpoledním sportovním programem? ......

Pořádající hokejisté si nedali vzít fotbalové utkání se sousedy z Kunvalda. Chtějí Slámožroutům vrátit loňskou drtivou porážku. Jsou ale zvyklí na kratší zápasy, a tak se bude hrát jen hodinu. Po fotbálku bude následovat řada sportovních disciplín pro malé i velké. Děti uvítají klouzačku na pěně, houpačky, trampolínu nebo svezení na koloběžkách nebo na koni. Spíše pro dorost a dospělé bude určen Klášterecký pětiboj– soutěž v netradičních sportech tipu obracení pneumatiky, lovení balancu, běhu na chůdách, natahování gumy nebo vypití piva na čas, zkusit lze také velkou koloběžku.

V 18 hodin přehodíme výhybku a spustíme rockový mikrofest. Nejdříve dáme příležitost místní kapele METAL BLOOD, která pod novým názvem a novým obsazením rozjede večer metalovým nářezem převzatým převážně od skupin Arakain, Judas Priest apod. Již v 19 hodin spustí známá a oblíbená DUKLA VOZOVNA. Představovat netřeba, její písničky vytvoří skvělou punk-rockovou atmosféru známou z Jamrocku, z Haidy i z Klášterce před dvěma roky. Další hvězdou večera bude skupina TOTÁLNÍ NASAZENÍ. Bude pokračovat v lehce punkrockové muzice a věříme, že bude stejně tak úspěšná jako loni Traktor. Mezi nimi a pak noční dojezd obstará skupina BLADEX, známá již dlouhá léta z rockových tancovaček v Orlických horách a podhůří. Letošní obsazení uspokojí jak přiznivce punku tak i všech další odnoží rockové muziky. Máme se na co těšit!

Při Rock-sport party bývá výjimečné i občerstvení. I letos bude od samého začátku připravená široká škála pochoutek, a české provenience tak mexické. Těšte se na grilovanou kýtu, kuřecí steaky, tortillu plněnou masovou směsí, klasický guláš, bramborové spirály apod., pro příznivce sladkého přidáme trdelník. Rovněž pitný režim bude možno udržovat velmi pestře – od piva Bernard a Kozel přes Karibský bar s míchanými nápoji a mexickou tequilou až po Americkou limonádu s ovocem.

Takže: kdo přijde neprohloupí. Deště se bát nemusí, velkoplošné stany pojmou minimálně 500 lidí. Zrovna tak vstupné je vzhledem k programu a sestavě kapel symbolické, pouhých 100 Kč! A navíc, Ti kdož přijdou jen na odpolední program, neplatí nic. Pokud by ovšem někomu přebývala jakkoliv velká částka, uvítáme, když přispějete do připravené pokladničky veřejné sbírky na modernizaci naší sokolovny.

Naplánujte si tedy dovolené a čas tak, abyste v sobotu 25.7. od 15.00 nechyběli na největší klášterecké letní akci. Podrobnější informace najdete na speciálním webu www.rocksportparty.cz.