Klášterec nad Orlicí 34, Klášterec nad Orlicí, 561 82, IČO: 61234699, č.ú.: 123127888 / 0300

Zábavy, plesy

logo sokol

Nejbližší plánované akce

Žádné události

Rock-sport Party: letos už od rána

Již v 9.00 v sobotu 28.7.2018 zahájí letošní Rock-sport party. Její součástí bude totiž turnaj v malé kopané. Deset přihlášených družstev se v zápasech na 2*10 minut utká o titul Krále Rock-sport party. V 13.30 se rozjedou roztodivná plavidla na Divoké Orlici. Uvidíme, zda množství vody v řece umožní jet na klasické trati sokolovna - most - hřiště, v "suchém" případě trať zkrátíme na úsek od Nových k mostu a na hřiště. Aktivní účastníky neckyády čeká v cíli volná vstupenka na RSP. 
Po Neckyádě se podíváme na utkání o 3. a 1. místo ve fotbale a budeme moci vyzkoušet vlastní síly a schpnosti. A to v disciplínách připravených firmou 3D Fitness (3D Fitness chalenge) nebo v nafouknutých koulích Bubble fun z Dolní Moravy. děcka se budou moci vyřádit na nafukovacím hradu a na oblíbené klouzačce na pěně.
Rocková část začne po 17. hodině a čekají nás samé zajímavé kapely. Jako první nastoupí skupina...... 
mladíků z Ústí n. Orlící se svými gruge-punkovými songy. Na přídavky nebude mít čas, večer MIAGRA hraje ještě na dalším podniku. Po ní se na podium těší klášterecko-lichkovská banda IN FLUS. Hrála na RSP už loni. Tehdy to bylo její v podstatě první vystoupení, takže přesvědčíme, kam se kapela za rok své existence posunula. Pamětníky starého poctivého rocku pak jistě potěší pardubická YESmadam DEEP PURPLE Tribute, jejíž název říká o jejich muzice vše - velikán světové muziky zazní v Klášterci! Z Pardubic bude i další skupina, tu ani nemusím představovat: DUKLA VOZOVNA. Její oblibu dokumentuje už to, že bude na RSP již potřetí. A vrcholem večera budou MORČATA NA ÚTĚKU. Brněnská kapela k nám pojede až ze Slovenska. Je známá vtipnými, místy až drsnými předělávkami známých hitů. A kdo nebude mít dost, může až do 3.00 do rána trsat na Rockotéce Jirky Hečla.
A aby nebyla jen muzika, proložíme to ještě vystoupneím POLE DANCE. Můžete se těšit nejen na krásné holky, ale hlavně na jejcih umění. Bude na co se dívat!
A ještě několk dalších novinek letošního ročníku: Kdo chce, může si postavit stan, zřizujeme Stanové městečko. Je domluvena možnost dopravy z Pastvin vláčkem Pastviňáčkem. A vždy skvělé a pestré občerstvení bude letos rozšířeno o vegetariánskou kuchyni.
Zkrátka: Kdo nepříjde, prohloupí!