Klášterec nad Orlicí 34, Klášterec nad Orlicí, 561 82, IČO: 61234699, č.ú.: 123127888 / 0300

logo sokol

Nejbližší plánované akce

2 zranění, 3 prohry, 0 bodů

Ani 4. února se florbalistům nepodařilo zlomit herní nemohoucnost. Prohráli všechny 3 zápasy a domů odjeli bez bodu. Přestože je na soupisce přes 16 hráčů, do Dolní Dobrouče vyrazilo jen 9 bojovníků. Z toho byli 2 junioři. V průběhu hracího dne se navíc 2 florbalisté zranili.

Lukáš Honzák a Filip Brůna se brzy smolně zranili v dolní části těla a ani jeden z nich už nemohl pokračovat v dalších zápasech, přestože to Filip ještě zkoušel. Chybět budou několik týdnů. 

Na střídačce zůstali pouze dva florbalisté na střídání, a to je bohužel velice málo. Vysoké tempo v takovém stavu tým nevydržel a prohrál i s jindy hratelnými soupeři.


Sokol Klášterec nad Orlicí x Dolní Dobrouč - 0:5

FBC Blackburn Rybná nad Zdobnicí x Sokol Klášterec nad Orlicí - 4:2

FBC Králíky x Sokol Klášterec nad Orlicí - 5:0

Považuji za vhodné hráčům, kteří dokázali, i s omezenými možnostmi střídání, dlouho vzdorovat soupeřům. Odehrát dohromady 6 x 15 minut v plném nasazení je náročné. Tím spíše pro Daniela Brůnu a Zdeňka Kalouse, kterým sice ještě není ani 15 let, ale statečně bojovali proti dospělým. 

Sestava:
Martin Janeček (G), Ondřej Kolda, Martin Bílek senior, Kryštof Plevák, Zdeněk Kalous, Filip Brůna, Daniel Brůna, Michal Vítek, Jaroslav Franěk