Klášterec nad Orlicí 34, Klášterec nad Orlicí, 561 82, IČO: 61234699

logo sokol

Nejbližší plánované akce

Žádné události

Vysoká prohra s Nekoří. Potom skalp lídra

Odložené čtvrté kolo Orlické logy odehrál Sokol Klášterec nad Orlicí 26. ledna. Kvůli dvojitému přeložení hracího termínu vydal do Dolní Dobrouče v poslepované sestavě. Nakonec se ale hráči radovali ze senzační výhry nad lídrem tabulky a drží naději na postup do play off.

Sokol Klášterec nad Orlicí x Fbc Nekoř – 1:6

Začátek Klášterci vůbec nevyšel. Během dvou minut prohrával už 0:2. Hráče špatný úvod srazil a bylo velice těžké se dostat zpátky do hry. Florbalisté z Nekoře byli naopak v psychické pohodě a projevovalo se to i na celkovém obrazu hry. Měli více klidu na hokejkách. Nezbavovali se zbytečně míčku, raději i v těžkých situacích otočili směr hry a založili útok opět až od vlastní branky. Předvedli komplexní výkon, za který si výhru 6:1 plně zasloužili.

Sokol Klášterec nad Orlicí x FBK Panthers – 5:4

Ve druhém zápase se kláštereckým florbalistům dařilo podstatně lépe. Sice část zápasu také prohrávali, ale postupně zvyšovali tempo a na soupeřích z Městečka Trnávky bylo vidět, že přestávají stíhat. Michal Kuklík a další kluci hrající za Klášterec tak mohli naplno uplatnit svou rychlost a dostat se do nebezpečných situacích. Postupně otočili skóre z 2:3 na 5:3, které už vypadalo velice nadějně. Panteři sice v závěru zápasu ještě snížili na 5:4, ale na víc se už nezmohli. Sokol Klášterec nad Orlicí tím získal dva body za skalp vedoucího týmu tabulky a Štěpán Skoták si připsal první vychytané vítězství v Orlické lize.

Sestava: Štěpán Skoták, Ondřej Kolda, Dan Brůna, Filip Brůna, Zdeněk Kalous, Lukáš Honzák, Michal Kuklík, Jakub Křivohlávek,