Klášterec nad Orlicí 34, Klášterec nad Orlicí, 561 82, IČO: 61234699

logo sokol

Nejbližší plánované akce

Žádné události

Klášteráci sestřelili Králíky, na Lukavici ani Městečko Trnávka nestačili

Daniel Brůna se na 17. listopadu dobře vyspal. Proti FBK Panters byl blízko hattricku. Bohužel ani jeho dva góly nezabránily porážce. Proti týmu FBC Králíky se naopak klášterečtí florbalisté mohli radovat po několika letech.

Sokol Klášterec nad Orlicí x FBK Panters (Městečko Trnávka) – 2:6

Výsledek sice vypadá jednoznačně, ale předváděná hra Klášterce byla relativně slušná. Výsledek byl dlouho otevřený. Dvakrát se trefil Daniel Brůna, který pokaždé střílel z prazvláštního úhlu. Možná ale právě proto se mu podařilo dostat balónek až za záda brankáře.

Ještě na začátku druhého poločasu bylo skóre 2:4, což je ve florbale stále hratelné. Bohužel to tentokrát nedopadlo. Panteři vstřelili další dva góly a výhru si už v klidu pohlídali.

Sokol Klášterec nad Orlicí x FBC Králíky – 4:1

FBC Králíky patří dlouhodobě ke špičce Orlické amatérské ligy. Sokol Klášterec musel v posledních letech většinou zkousnout porážku. Někdy i docela drsnou. Ve sváteční den 17. listopadu 2019 ale kluci z Klášterce prokletí prolomili a vyhráli 4:1.

Králičtí florbalisté se od začátku prezentovali útočnou hrou. Klášterečtí hráči si ale počkali na breakové situace a v zakončení se nemýlili.

Několik minut před koncem byl stav 3:1. Potom byl vyloučen Filip Brůna a nastaly rozhodující chvíle. Tlak florbalistů z Králik sílil, ale do vyložené šance se nedostali. Naopak. Michal Kuklík získal 20 sekund před koncem trestu míček a neohroženě se vydal k soupeřově brance. Prokličkoval mezi dvěma hráči a v samostatném úniku se nemýlil.

Sokol Klášterec si už pohodlné vedení nenechal vzít a po dobrém výkonu zaslouženě zvítězil 4:1.

Orel Lukavice x Sokol Klášterec nad Orlicí – 3:1

Po skalpu silného soupeře bylo na kláštereckých hráčích vidět odhodlání. Utkání bylo vyrovnané. Bohužel, Lukavice šance proměňovala. Klášterec nikoliv.

Sestava: Martin Janeček (G), Josef Jurenka, Ondřej Kolda, Dan Brůna, Martin Skalický, Filip Brůna, Michal Kuklík, Lukáš Honzák, Zdeněk Kalous, Tomáš Vlk, Gabriela Obermajerová