logo sokol

Nejbližší plánované akce

11 kvě 2024 18:00
Bažantova loutkářská družina (meotarové divadlo)
22 čvn 2024 17:00
Noc sokoloven - koncert Bombarďák

S Kafkou na turnaj

Turnaj v Libchavám konaný 15.10.2011

Bylo pro mne milým překvapením, že jeli všichni hráči, co přislíbili účast na již 2. ročníku Libchavského turnaje. Přihlášeno bylo celkem 8 mužstev, která byla rozlosována do dvou hracích skupin.

1. skupina - Lanškrouňáci, FBK Sokol Libchavy, Sokol Klášterec nad Orlicí, FBC Mistrovice
2. skupina - Rychlí šípy, V klidu buď, FBK Vysoké Mýto, Sweet boys

Do prvního zápasu jsme naskočili proti Lanškrouňákům. Snad jen za začátku jsme dokázali držet krok, a pak nás přehráli a postupně nám nasázeli 6 gólů. V zápase jsme se dokázali prosadit pouze 2x. Konečné skóre tedy 6:2 v prospěch Lanškrouňáků. Tento zápas jsem odchytal já.
Druhý zápas jsme sehráli proti FBK Sokol Libchavy, zde jsme sáhli po nové akvizici do branky a to po Marťasovy. Leč to byl jeho první zápas mezi dospělými, tak předvedl pár hezkých zákroků, ale i tak jsme došli k další porážce ve stejném poměru jako v předchozím zápase.
V posledním zápase skupiny se rozhodovalo proti komu budeme hrát čtvrtfinále. Do zápasu jsme vlétli svižně a tomu odpovídalo skóre 5:1. Pak jsme trocha dovolili soupeři hrát a nakonec jsme začínali mít strach o dobrý výsledek. Skóre se zastavilo na 6:4 pro nás.
Čtvrtfinále nám přisoudilo jako soupeře V klidu buď. Soupeř sice záhy vedl, avšak dokázali jsme na úvodní gól odpovědět. Poté následovala totiž má chyba v obraně, a to vyústilo k totální destrukci našeho týmu. Nevím kolik jsme tento zápas prohráli, možná 7:1.

Jela velice omlazená sestava v průměru 20let, naproti tomu např. V klidu buď měli věkový průměr cca 36.
Mezi střelce, se zapsali: Adam ten vsítil nejvíce gólů, Martin B., Tom V., a já pisatel (po prvé co jezdím na turnaje jsem hrál v poli a hnedle to byl vítězný gól). V tomto turnaji jsme dali ve 3 zápasech příležitost gólmanovy Martinovi Kafkovi, jež patřil k nejmladším hráčům turnaje.

Sestava: Bílek Jaroslav, Kafka Martin - Bílek Martin, Bílek Václav, Mlynář Tomáš, Kolda Ondřej, Bříza Jakub, Kalous Adam, Faltus Jakub, Vlk Tomáš, Severýn Milan- přijel později.