Zábavy, plesy

logo sokol

Nejbližší plánované akce

Hudební styly - téma sokolského Maškarního bálu

Termín sokolského Maškarního bálu se kvapem blíží a množí se otázky na jaké téma bude ten letošní. Výbor Sokola se shodl nad letošním tématem s názvem "Hudební styly". Tedy nechte plout své myšlenky a dejte volnost své kreativitě. Určitě i letos nás všechny překvapíte svými výtvory. Možnosti jsou bezbřehé jako je bezbřehá hudba sama, a tak můžete dorazit třeba jako pankáč, metalista, depešák, hipies - květinové díťě, rock´n´rollista jako Elvis, v bílém jako ABBA, v masce jako Lordi nebo Dymytry, ale třeba taky jako folklorista, dechovkář, ve fraku, zkrátka možností je moc. Ale na bál samozřejmě můžete dorazit v jakékoliv masce, hudební styl není podmínkou. A vlastně ani maska není podmínkou. Ale upozorňujeme, že za masku nebudeme považovat rockové oblečení, ve kterém běžně chodíme nebo navštěvujeme koncerty!!
Těšíme se v sobotu 27. února v sokolovně.