Klášterec nad Orlicí 34, Klášterec nad Orlicí, 561 82, IČO: 61234699

Zábavy, plesy

logo sokol

Nejbližší plánované akce

Žádné události

Poslední letošní zábava

Tradiční, ikdyž nikdo neví kolikátá, Štěpánská zábava roku 2015 je minulostí. Opravená sokolovna prošla zatěžkávací zkouškou. A obstála. Nová podlaha přežila, ikdyž ke konci už se boty místy lepily ve směsi vosku a vylitých nápojů. Fungovalo i zateplení, větralo se snad všemi možnými otvory. Mimořádně poskytnuté asfaltové hřiště k parkování byl výborný nápad. Ale především: potkalo se zde opět několik stovek lidí, z nichž mnozí se spolu setkávají jednou za rok - právě na klášterecké Štěpánské.
Hudebně zábavu zahájila formace mladíků z Hradce Králové jménem Rock factory. U nás i v okolí hrála poprvé a příjemně překvapila. Doufáme, že atraktivní repertoár i průvodní slovo frontmana ještě někdy v Klášterci uslyšíme. Klasický setlist Lerionu se nikdy neomrzí. Co však překvapilo, bylo závěrečné slovo zpěváka Petra Andrše. Ten si kláštereckou Štěpánskou vybral jako poslední vystoupení s Lerionem a ve 3 hodiny ráno se tak loučil s kapelou i publikem. Autogramiáda po konci zábavy trvala nezvykle dlouho. Přejeme Lerionu, aby se povedlo najit plnohodnotnou náhradu.
Děkujeme všem návštěvníkům za účast a těšíme se v pondělí 26.12.2016 zase na shledanou. A pokud byste chtěli pořadatelům něco vzkázat, třeba jakou kapelu pozvat příště, využijte náš mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. anebo odkaz na této stránce.