Zábavy, plesy

logo sokol

Nejbližší plánované akce

11 kvě 2024 18:00
Bažantova loutkářská družina (meotarové divadlo)
22 čvn 2024 17:00
Noc sokoloven - koncert Bombarďák

Pozvánka na fotbalově - rockovou párty

Zveme všechny příznivce fotbalu a rockové muziky na velkou párty v sobotu 21.7. od odpoledne až do rána. Na co všechno se můžete těšit?
Nejdříve oslavíme 10 let od založení fotbalového oddílu Sokola Klášterec n. Orlicí. Jak jinak než fotbalem.
Soupeřem bude mužstvo Kunvaldu. A to je charakteristické, protože jak jsme začínali? Jako Kunvald B na kunvaldském hřišti. S kým jsme měli společné družstvo starších žáků a dorostu ? S kým jsme hráli nejčastěji? Na jakého soupeře chodí nejvíc diváků? Odpověď je vždy stejná: S Kunvaldem. Zápas bude ovšem trochu  netradiční. První poločas bude klasickým sousedským derby. V druhém vzpomeneme na společné působení tím, že hráči se promíchají. A pak přidáme „prémiový“ třetí poločas, ve kterém si zahrají především veteráni obou mužstev.

K oslavě založení patří také ocenění významných činovníků. Ani v tomto případě neuděláme výjimku. Připravíme i malý sborník, ve kterém si uplynulých 10 let fotbalu připomeneme.

Pak už přijde ke slovu muzika. Nejdříve, už po 17. hodině, zahraje klášterecká kapela SEDMIKRÁSKY, která předvede, o co více umí oproti minulé Štěpánské zábavě. Už 19 hodin předvede skvělou muziku a výbornou zábavu skupina TŘI SESTRY BANDITOS. Jak název napovídá, jde především o revival klasiků českého rocku. Mnoho návštěvníků jejich koncertu o letohradské pouti může dosvědčit, že půjde o výborný koncert, a věřme, že atmosféře pomůže i klášterecké obecenstvo. V 21 hodin nastoupí z posledních dvou fotbalových zábav osvědčená pardubická kapela STRESOR, která má ve svém repertoáru především hity Kabátu, Škworu, Harleje a  Alkeholu. Můžeme se těšit na klasickou rockovou zábavu pod širým nebem, kterou přeruší jen půlnoční ohňostroj.

Odpoledne a podvečer zpestříme i atrakcemi pro děti. Díky místním hasičům budou k dispozici houpačky, chybět nebude nafukovací skluzavka a skákadlo Pinokio. Na antukovém hřišti bude k dispozici míč a branky.

Pro odpolední i večerní návštěvníky bude k dispozici bohaté občerstvení. Vedle tradičních českých uzených klobás a bramboráků budete moci ochutnat mexický a srbský steak, mexické fazole a další specialitky. Kromě dvou stánků s pivem (od teď na fotbale jen Bernard) a nealkem přibude v areálu párty stan s míchanými nápoji. Výběr bude vskutku široký.

Jak se zábava vydaří, to závisí nejen na počasí, kterému neporučíme, ale především na návštěvnících. Přijď tedy nejen ty, kdož čteš tento článek, ale osobně nebo přes facebook a další kanály pozvi své kamarády a přátelé. V množství je síla. A pak třeba skoulíme i s tím počasím. Na návštěvu se těší nejen fotbalisté oslavující své malé, ale první jubileum, ale i klášterečtí hokejisté, kteří se ujali role pořadatelů této letní akce.